+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Ostrov - ubytování

Klíčová slova: ubytovani, usti, ubytovani usti nad labem

E-mail: web.propagace@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2011

Popis: Hotel Ostrov Tisá, nedaleko Ústí nad Labem, nabízí ubytování s rodinou uprostřed přírody, kvělé podmínky pro pořádání pracovních setkání, jednání menších a středních pracovních skupin, seminářů i školení…

Web: www.hotelostrov.com

Další související informace

Penzion Na Hradečku Třebo

Ubytování Třeboň, Třeboň ubytování, Třeboňsko – Nabízíme ubytování v lesním penzionu v Třeboni, vhodné pro rodiny s dětmi, cyklisty a skupiny. Vlastní WC s koupelnou, možnost vlastního vaření, zahradní posezení v pergole u krbu, dětské hřiště, úschova kol, parkování v objektu.

Pension u Faustů - Křtiny

ubytování, ubytování ve Křtinách, křtiny – Penzion se nachází cca 18 km od Brna v Moravském krasu, v jednom z nejstarších poutních míst v ČR u Chrámu Panny Marie v obci Křtiny. V naší restauraci ,,u Fastů'' nabízíme pořádání rodinných oslav, svatebních hostin, křtin a firemních akcí. Poskytujeme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, vybavených koupelnou, televizí, ledničkou a internetovým připojením. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Ubytování Lipno nad Vltav

lipno nad vltavou, ubytování šumava, Lipno – Lipno nad Vltavou - nabídka ubytování v jedné z nejtypičtějších rekreačních oblastí v České Republice. Cyklisitka, rybaření, koupání, bruslení. Ubytování na Lipně s možností pohodlné online rezervace.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.