+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel OYA ubytování Praha 4-Nusle

Klíčová slova: Hotel,OYA,ubytování,Praha,4-Nusle,Praha,4-Nusle,ub

E-mail: Hotel-Praha-Oya@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2009

Popis: Šestiposchoďová budova nabízí velmi komfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem. Některé pokoje jsou rovněž vybavené klimatizací.

Web: www.hotel-oya.ubytovani-cz.info/Praha-4.htm

Další související informace

Hotel Tristar ubytování Praha 8

Hotel,Tristar,ubytování,Praha,8,ubytovani – Hotelové pokoje hotelu Olympik jsou po kompletní rekonstrukci zařízeny moderním interiérem. Do vybavení pokojů je zahrnut televizor se satelitním programem, rádio, trezor, minibar a telefon s přímou provolbou a připojením na internet.

Hotel Fontána ubytování Praha 10

Hotel,Fontána,ubytování,Praha,10,Fontana,ubytovani – Hotel Fontána nabízí v Praze 10 ubytování v 1, 2 a 3 lůžkových pokojích. V každém pokoji je k dispozici koupelna (s vanou nebo sprchou, umyvadlem a WC), televize se širokou nabídkou programů, a vybrané pokoje mají balkón, LAN přípojka internetu zdarm

Penzion Madona ubytování

Penzion,Madona,ubytování,Praha,4-Nusle,Praha,4-Nu – Pension Madona je rodinný penzion , který je situován ve velmi příjemném a naprosto klidném prostředí v historické části a památkově chráněném území Prahy 4 Nuslích. Pension Madona Praha byl budován jako rodinný pension a otevřen již v roce 1990. Má tudíž již více jak dvanáctiletou tradici. Nadstandardní vybavení slouží pro střední a vyšší klientelu. V pensionu je stálá výstava obrazů akademického malíře Karla Molnára. Pension MAadona poskytuej hostům komdortní a moderní ubytování kousek od centra Prahy. K dispozici je hostům 11 pokojů z toho 10 dvoulůžkových a 1 apartmán. Celková kapacita pensionu je 22 až 24 osob.Ve vybavení pokojů je zahrnuto sociální zařízení v podobě vany nebo sprchového koutu a toalety. K dispozici je hostům jídelna a útulný bar, velká hala s krbem, která funguje jako společenská místnost. V letních měsících mohou hosté využívat letní slunnou terasu na střeše pensionu, velkou zahradu s fontánou a příjemným posezením. V pensionu Madona hosté mohou využít jídelnu, ve které se podávájí snídaně formou bufetu. Nebo útulný bárek s přijemným posezením u dobře chlazeného piva. V okolí se nachází několik restaurací, které nabízí českou i mezinárodní kuchyni.

Načítání trvalo 0.0884 sekund.