+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel OYA ubytování Praha 4-Nusle

Klíčová slova: Hotel,OYA,ubytování,Praha,4-Nusle,Praha,4-Nusle,ub

E-mail: Hotel-Praha-Oya@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2009

Popis: Šestiposchoďová budova nabízí velmi komfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem. Některé pokoje jsou rovněž vybavené klimatizací.

Web: www.hotel-oya.ubytovani-cz.info/Praha-4.htm

Další související informace

Hotel a Residence U Černé hvězdy ubytování Praha 1-Staré Město

Hotel,a,Residence,U,Černé,hvězdy,ubytování,Praha,1 – Residence U Černé Růže poskytuje velmi luxusní ubytování v sedmi stylově zařízených pokojích. Pokoje jsou rozděleny do dvou dvoulůžkových pokojů a pěti apartmá, z toho každé apartmá je až pro 4/5 osob.

Hotel Tristar ubytování Praha 8

Hotel,Tristar,ubytování,Praha,8,ubytovani – Hotelové pokoje hotelu Olympik jsou po kompletní rekonstrukci zařízeny moderním interiérem. Do vybavení pokojů je zahrnut televizor se satelitním programem, rádio, trezor, minibar a telefon s přímou provolbou a připojením na internet.

Hotel Liberty ubytování Praha 1

Hotel,Liberty,ubytování,Praha,1,ubytovani – V hotelu Liberty naleznete celkem 32 luxusních pokojů a apartmánů. Každý z nich je zařízen historickým nábytkem, doplněným mosaznými lustry a textiliemi nejvyšší kvality. To vše dohromady pomáhá vytvořit elegantní a romantickou atmosféru.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.