+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Palace - Sliač kúpe

Klíčová slova: ubytovanie, Hotel, Palace, Sliač, kúpele, ubytov

E-mail: Penzion-Valasske-Mezirici-Magnolie@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2011

Popis: Kúpeľný hotel Palace sa svojou kapacitou 395 lôžok ponúka ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových hotelových izbách a hotelových apartmánech.Pokoje hotela Palace sú označené ako konfortu, klasik a Ekonomy.Komfort je zrekonštruovaný

Web: www.hotel-palace-sliac-kupele.sk-ubytovani.com

Další související informace

Hotel Royal Ricc

Hotel Royal Ricc, hotel, ubytovani – Hotel se nachází v samotném centru města Brna na jedné z nejstarších ulic města, tři minuty chůze se od věhlasné gotické katedrály Petrov (foto) nebo malebného Zelného trhu s divadlem Reduta nejstraším ve střední Evropě. Během Vaší procházky po centru můžete navštívit hrad Špilberk 10 min nebo kapucínské krypty 5 min. Do známé vily Tugenhat to máte 10 min autem. K BVV výstavišti se dostanete autem nebo taxi do 10 minut.

Ubytování, hotely, penzio

ubytování, dovolená, hotel, penzion, apartmán, – Portál UBYTOVÁNÍ s přímými kontakty na ubytovací zařízení Česko, Morava a Slovensko. Hotel, penzion, apartmán či lázně? Chata i chalupa k pronajmutí. Ubytovna, kemp či rekreační středisko. Rodinná dovolená a víkendové pobyty snadno a levně.

Hotel Centrum a Dom Techn

Ubytovanie, Košice, hotel, restaurácia, ubytovacie – Hotel je dobre známym a vyhľadávaným miestom navštevníkov, ale aj košičanov. Ponúka komfortné moderné ubytovanie v novozrekonštruovaných priestoroch a nonstop komplexné služby. Dom techniky je jedninečny širokou škálou konferečných, administratívnych a komerčných priestorov. Je domovom mnohých výstav, ktoré maju dlhoročnú tradiíciu.

Načítání trvalo 0.3165 sekund.