+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

hotel PALACE / ubytovanie

Klíčová slova: Hotel,Maxant,ubytování,Frymburk,ubytovani

E-mail: Hotel-Frymburk@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2011

Popis: Hotel hosťom ponúka ubytovanie v príjemne vybavených izbách, ktoré sú vybavené WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom a rádiom, prípadne balkónom s výhľadom na Podtatranské kraj širokého Popradského údolia. Hotel disponuje 75 izbami a 2 apartmánov.

Web: www.hotel-palace.ubytovanie-sk.info/

Další související informace

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Jindřich Musil - textil

deka, povlečení – V roce 1990 jsme začali s vybavováním hotelových a restauračních interiérů produkty, jako jsou deky a polštáře, povlečení, prostěradla, přikrývky, osušky, závěsy atd., textilem zásobujeme významné české hotely a restaurace.

Výkup bouraných aut - výk

výkup bouraných aut, výkup bouraček, výkup havarov – Výkup bouraných aut.cz, vykupujeme online bouraná auta. Bourané auto je lepší prodat a finance použít na nákup nového nebo ojetého vozu. Výkup havarovaných aut je tak ideálním nástrojem pro snížení ceny nového auta.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.