+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

hotel PALACE / ubytovanie

Klíčová slova: Hotel,Maxant,ubytování,Frymburk,ubytovani

E-mail: Hotel-Frymburk@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2011

Popis: Hotel hosťom ponúka ubytovanie v príjemne vybavených izbách, ktoré sú vybavené WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom a rádiom, prípadne balkónom s výhľadom na Podtatranské kraj širokého Popradského údolia. Hotel disponuje 75 izbami a 2 apartmánov.

Web: www.hotel-palace.ubytovanie-sk.info/

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Exekuce nemovitosti

Exekuce,nemovitosti, prodej, v, nemovitostí – Nesplácíte dluhy, na dveře Vám klepe exekutor s exekučním příkazem, na katastru nemovitostí máte zástavu jako důkaz exekuce nemovitosti? Směřuje vaše nemovitost neodvratně do nedobrovolné dražby? Pomůžeme Vám.

Liposukce zmražením

Liposukce zmražením, Kryolipolýza – Zformujte svou postavu rychle a bezbolestně pomocí revoluční metody. Kryolipolýza, neboli liposukce zmražením, je průlomovou cestou k dosažení štíhlé postavy bez hodin strávených v posilovně.

Načítání trvalo 2.1148 sekund.