+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

hotel PALACE / ubytovanie

Klíčová slova: Hotel,Maxant,ubytování,Frymburk,ubytovani

E-mail: Hotel-Frymburk@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2011

Popis: Hotel hosťom ponúka ubytovanie v príjemne vybavených izbách, ktoré sú vybavené WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom a rádiom, prípadne balkónom s výhľadom na Podtatranské kraj širokého Popradského údolia. Hotel disponuje 75 izbami a 2 apartmánov.

Web: www.hotel-palace.ubytovanie-sk.info/

Další související informace

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 1.8299 sekund.