+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Palace Club ubytová

Klíčová slova: Hotel,Palace,Club,ubytování,Špindlerův,Mlýn,Spind

E-mail: Hotel-Spindleruv-Mlyn-Palace-Club@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2011

Popis: HOTEL PALACE CLUB *** se nachází 200 metrů od centra města Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 780 m . Špindlerův Mlýn je nejznámější a nejnavštěvovanější rekreační středisko Krkonoš, které jsou nejvyšším pohořím České republiky a celá jejich oblast je vyhlášena národním parkem.

Web: www.palace-club-spindleruv-mlyn.rs-hotel.net/

Další související informace

Hotel Mlýn Karlštejn ubytování Karlštejn

Hotel,Mlýn,Karlštejn,ubytování,Karlštejn,Karlstejn – 21 stylově zařízených pokojů, z toho 14 dvoulůžkových a 7 třílůžkových, je vybaveno TV/SAT/ADSL, minibarem, trezorem, telefonem, koupelny jsou se sprchou nebo vanou, mramorovými umyvadly a vysoušečem vlasů.

Hotel Diana ubytování Špindlerův Mlýn

Hotel,Diana,ubytování,Špindlerův,Mlýn,Spindleruv,M – Hotel Diana poskytuje moderně zařízené pokoje se stylovým nábytkem. Z oken je nádherný výhled na okolní přírodu, kterou zaručeně ocení každý. Na pokojích hotelu Diana hosté naleznou sprchový kout, televizor.

Hotel Pod Jasany ubytován

Hotel,Pod,Jasany,ubytování,Špindlerův,Mlýn,Spindl – Hotel se skládá ze dvou vzájemně propojených budov kompletně zrekonstruovaných a nabízí komfortní ubytování vysokého *** a **** standardu v patnácti pokojích s celkovým počtem 40 lůžek. Ve ***standardu jsou zařazeny dvoulůžkové pokoje a rodinná apartmá, dvoulůžkový pokoj Lux, Junior Suity a Suity jsou zařazeny do ****standardu.

Načítání trvalo 0.0834 sekund.