+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Palace Grand - Kúpe

Klíčová slova: Hotel, Palace, Grand, Kúpele, Nový, Smokovec, ub

E-mail: Hostel-Praha-U-Bubenicku@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2011

Popis: Hotel Palace Grand ponúka ubytovanie v príjemne vybavených izbách, ktoré sú vybavené WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom a rádiom, príp. balkónom s výhľadom na podtatranské kraj širokého Popradského údolia. Hotel sa skladá zo 75 izieb

Web: www.hotel-palace-grand-kupele-novy-smokovec.ubytovanie-sk.info/

Další související informace

Hotel Zámecký hotel Libli

Hotel,Zámecký,hotel,Liblice,ubytování,Byšice,Bysi – Zámecký hotel v Liblicích - Konferenční centrum Akademie věd České republiky - Zámek Liblice je jednou z nejcelistvějších památek českého vrcholného baroka. V roce 2007 byla ukončena, za přispění fondů Evropské unie, rozsáhlá rekonstrukce zámku, který se tak proměnil v moderní konferenční a kulturně vzdělávací centrum, luxusní zámecký hotel s restauracemi a relaxačním wellness centrem.Zámecký hotel Liblice nabízí vysoký komfort a pohostinnost klientům na cestách za obchodem i odpočinkem. Příjemně zařízené pokoje, pestrá paleta restaurací a špičkově vybavené zasedací prostory pro různé typy akcí jsou pro hosty zárukou příjemně stráveného a produktivního pobytu.Zámecká budova má připraveno ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích, ve 2 jednolůžkových pokojích a 3 komfortních apartmá s možností přistýlky. Východní depandance má kapacitu 2 apartmá, 2 jednolůžkové pokoje, 3 třílůžkové pokoje, 1 dvoulůžkový pokoj pro imobilní hosty a 13 dvoulůžkových pokojů. Západní depandance poskytuje ubytování ve 2 apartmá (1x s vířivou vanou a 1x s hydromasážním boxem), v 1 dvoulůžkovém pokoji Family s možností přistýlky (s vířivou vanou), ve 2 dvoulůžkových pokojích pro chovatele mazlíčků a v 1 dvoulůžkovém pokoji pro imobilní hosty.

Hotel Family Hotel Okoř u

Hotel,Family,Hotel,Okoř,ubytování,Okoř,Okor,Famil – Family Hotel se nachází v přírodním parku v malebné historické vesničce Okoř, známé svou zříceninou ze 13. století, 20 minut od centra Prahy a 10 minut od letiště Ruzyně. Hotel Family poskytuje hostům komfortní a útulné ubytování.Hotel Family hosům poskytne 10 komfotrních a moderně vybavených dvoulůžkových pokojů. Na každém pokoji je koupelna. V dalším vybavení je televizor se satelitním přijímačem. Možnost snídaně na pokoj. Společenská místnost hostům poskytne kulečník a příjemné posezení. Parkování je zajištěno v komplexu.V hotelu Family se nachází restaurace, která hostům poskytne tradiční česká a mezinárodní jídla a typická česká vína. Příjemné prostředí je ideální jak pro soukromé tak i firemní akce. Restaurace nabízí 36 míst a salónek 15 míst.

Načítání trvalo 0.0553 sekund.