+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel PALCÁT

Klíčová slova: Hotel PALCÁT

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2010

Popis: Zvolte si pro své ubytování hotel Palcát Tábor a náš ochotný a usměvavý personál se bude snažit zajistit Vám maximální komfort, pohodlí a kvalitní služby. Hotel Palcát disponuje 67 pokoji ve složení 44 dvoulůžkových, 19 jednolůžkových pokojů a 4 apartmá. Hotelové služby které můžete využít v Hotelu Palcát Tábor: sekretářské služby (telefon, fax, kopírování, buzení telefonem), směnárna, room service, etážová služba, kosmetika, kadeřnictví, masáže, hotelové parkoviště, taxi. Hotelové fitness centrum vám nabízí: vybavení moderními profesionálními stroji, speciální kardio zónu (crossové trenažéry, spinningová kola), turbo solárium, soukromé hodiny s trenérem.

Web: amber-palcat.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Na Kafkové v Ostravě

hotel, hotel ostrava, hotel v ostravě, na kafkové – Hotel je umístěn v samotném centru Ostravy, zabírá první dvě podlaží nově zrekonstruovaného prvorepublikového domu a nabízí hostům 18 stylových pokojů. hotel, hotel ostrava, hotel v ostravě, na kafkové

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem v Ústí nad Labem

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem,ubytování v – Clarion Congress hotel v Ústí nad Labem je čtyřhvězdičkový moderní byznys hotel ležící přímo v centru města, V hotelu na Vás čeká 80 přepychově zařízených pokojů a 3 junior suites. Na klimatizovaných pokojích naleznete vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, minibar, trezor, žehlící set a telefon s přímou volbou. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu. Gastronomickým pilířem hotelu je restaurace Benada. Koncept restaurace je založen na dobrém jídle za dostupné ceny, v příjemném a elegantním prostředí.

Načítání trvalo 1.6557 sekund.