+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel PALCÁT

Klíčová slova: Hotel PALCÁT

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2010

Popis: Zvolte si pro své ubytování hotel Palcát Tábor a náš ochotný a usměvavý personál se bude snažit zajistit Vám maximální komfort, pohodlí a kvalitní služby. Hotel Palcát disponuje 67 pokoji ve složení 44 dvoulůžkových, 19 jednolůžkových pokojů a 4 apartmá. Hotelové služby které můžete využít v Hotelu Palcát Tábor: sekretářské služby (telefon, fax, kopírování, buzení telefonem), směnárna, room service, etážová služba, kosmetika, kadeřnictví, masáže, hotelové parkoviště, taxi. Hotelové fitness centrum vám nabízí: vybavení moderními profesionálními stroji, speciální kardio zónu (crossové trenažéry, spinningová kola), turbo solárium, soukromé hodiny s trenérem.

Web: amber-palcat.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Bellevue superior

Hotel Bellevue superior – Hotel Bellevue je citlivě renovovaným business class hotelem s moderním konferenčním a gastronomickým zázemím, ležící přímo v srdci kulturního dědictví UNESCO v historickém centru Českého Krumlova, v bezprostřední blízkosti Krumlovského hradu a zámku.

Hodinový hotel Ostrava

hodinový hotel, hodinový hotel Ostrava, hotel – Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu. Věříme, že díky našim zkušenostem a vybavení hotelu dokážeme uspokojit i tu nejnáročnější klientelu a zpříjmenit Vám Vaše intimní chvíle. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je diskrétnost a ještě jednou diskrétnost.

Hotel Korado

Hotel Korado – Hotel Korado Vám nabízí dokonalé ubytování v Praze, Brně i Zlíně. Pokoje jsou nově opravené, klimatizované a nechybí zde ani sejf. U nás se Vám bude bydlet dobře. Hotel Korado Vám nabízí dokonalé ubytování v Praze, Brně i Zlíně. Pokoje jsou nově opravené, klimatizované a nechybí zde ani sejf. U nás se Vám bude bydlet dobře.

Načítání trvalo 1.8386 sekund.