+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Paradies ubytování

Klíčová slova: Hotel,Paradies,ubytování,Teplice,ubytovani

E-mail: Hotel-Teplice-Paradies@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2010

Popis: Hotel Paradies se nachází v okouzlujícím lázeňském městě Teplice, které se nachází mezi Českým středohořím a masívem Krušných hor, nedaleko od hranic s Německem. Hotel Paradies nabízí ubytování ve 2 jednolůžkových, 5 dvoulůžkových pokojích a 5 apartmánech. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou s WC. Mezi další vybavení patří televize se satelitním příjmem, minibar, telefon a připojení na internet. Hotelová budova pochází z roku 1788 a je významnou kulturní památkou klasicistní architektury. Toho času budova sloužila jako lázeňský penzion. Nacházel se zde také jeden z prvních fotoateliérů 19. století. V ceně ubytování jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů, které se podávají v hotelové restauraci. Pro automobily hostů je k dispozici hlídané hotelové parkoviště s kamerovým systémem. Využít můžete také bar a letní terasu. Na recepci hotelu Paradies je vám k službám směnárna, služba akreditace kreditních karet, zajištění taxislužby nebo drobná administrativa.

Web: www.paradies-teplice.az-hotel.net/

Další související informace

Hotel Palacký ubytování K

Hotel,Palacký,ubytování,Karlovy,Vary,Palacky,ubyt – Hotel Palacký se nachází v lázeňském centru Karlových Varů, nedaleko (120 m) od Vřídelní kolonády, naproti divadlu u řeky Teplá. Jedná se o více patrový objekt s výtahem. Přijeďte i vy do města umění, které nabízí bohatý kulturní a sportovní program, hudební a filmové festivaly. Pro Vaše pohodlí máme připravené ubytování v 16 dvoulůžkových pokojích a 4 jednolůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem, nočními stolky, lampičkami, posezením, koupelnou se sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou, fénem, televizí se satelitním příjmeme, budíkem, ledničkou a telefonem. U většiny pokojů je balkon s výhledem na pěší zonu. Součástí hotelu Palacký je k dispozici vnitřní a venkovní zateplená zahradní restaurace s celoročním provozem. Kapacita restaurace je 120 osob. Hotel Palacký je znám svou kavárnou a vyhlášenou kuchyní. Každé ráno se podává snídaně. Na přání připravujeme polopenzi či plnou penzi.

Hotel Lázeňský dům DR. AD

Hotel,Lázeňský,dům,DR.,ADLER,ubytování,Františkov – Lázeňský dům DR. ADLER ve Františkových Lázních nabízí příjemné ubytování a komplexní lázeňskou péči. Lázeňský dům Dr. Adler je umístěn v příjemné lokalitě u zeleně lázeňského parku ve Františkových Lázních.

Hotel Melantrich ubytován

Hotel,Melantrich,ubytování,Praha,1-Staré,Město,Pr – Hotel Melantrich hosté naleznou v samém srdci Prahy. Recepce hotelu se nachází v prvním poschodí v zrekonstruované historické budově.Hotel nabízí ubytování ve třech podlažích a je k dispozici 24 pokojů.

Načítání trvalo 0.4513 sekund.