+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Park Hotel ubytován

Klíčová slova: Hotel,Park,Hotel,ubytování,Bělá,pod,Pradědem,Bela

E-mail: Hotel-Bela-Pod-Pradedem-Park-Hotel@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2011

Popis: Hotel Park v Jeseníkách v obci Běla pod Pradědem nabízí hostům moderně vybavené pokoje a klidné ubytování. Budova A hostům nabízí· dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje. Pokoje jsou standardně vybaveny TV se satelitem.

Web: www.hotel-park-hotel.cr-ubytovani.com/Bela-pod-Pradedem.htm

Další související informace

Park hotel EuroAgentur Te

Park,hotel,EuroAgentur,Terezín,ubytování,Terezín, – Svojí polohou v parkové části města nabízí všem hostům příjemné ubytování. Hotel nabízí ubytování ve 24 jednolůžkových až čtyřlůžkových nově vybavených pokojích, odpovídajících tříhvězdičkovému standardu. Celková ubytovací kapacita je 54 lůžek s možností přistýlek nebo dodání dětské postýlky.

Hotel AQUA PARK Špindlerů

Hotel,AQUA,PARK,Špindlerův,Mlýn,ubytování,Špindle – AQUA Park Špindlerův Mlýn nabízí hostům ubytování v 9 pensionech s kapacitou 200 lůžek. Moderně zařízené pokoje uvnitř areálu AQUA Parku ve Špindlerově Mlýně disponují satelitní TV, ledničkou a vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC. Večeře jsou podávány formou bufetu v restauraci uvnitř areálu. Parkování je zajištěno pro 150 vozidel na venkovních plochách a 50 krytých stáních uvnitř areálu.

Načítání trvalo 0.3541 sekund.