+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Park Ostružná

Klíčová slova: hotel,ostružná,hotelparkcz,jeseniky,ramzova,skihot

E-mail: info@hotelparkcz.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2012

Popis: Horský hotel HOTELPARK Ostružná. Nabízíme ubytování, wellness pobyty a restauraci. Služby: Bazén, Sauna, Fitness, Masáže. Hotel Park Ostružná se nachází v půvabné obci Ostružná oblasti Ramzovského sedla v Jeseníkách (708 m nad mořem) v ráji lyžařských středisek Ramzová-Ostružná-Petříkov-Kouty nad Desnou a v jedné nejčistších oblastí hor Jeseníků.

Web: www.hotelparkcz.cz/

Další související informace

Hotel Pacifik ubytování M

Hotel,Pacifik,ubytování,Mariánské,Lázně,Marianske – Hotel Pacifik se nachází v Mariánských lázních a byl postaven teprve na počátku 20. století. Jeho majitelem byl tehdy velmi uznávaný a také velmi movitý pán Ott. V současnosti prošel hotel výraznou rekonstrukci a také modernizací, což ovšem neubralo nic na jeho historickém kouzlu. Ubytování je nabízeno v 95 pokojích typu standart, superior, superior plus, siute, apartmány.Ve vybavení pokojů je vana nebo sprcha a toaleta. Dále pak satelit a televizor, minibar, safe, telefon s přímou volbou, připojení na internet.Komfort Superior – výhled do vedlejší ulice.Superior Plus – výhled na lázeňský pak a kolonádu. Suite – obývací pokoj s oddělenou ložnicí. apartmá – obývací pokoj s oddělenou ložnicí a kuchyňský koutek.

Hotel Zámecký hotel Libli

Hotel,Zámecký,hotel,Liblice,ubytování,Byšice,Bysi – Zámecký hotel v Liblicích - Konferenční centrum Akademie věd České republiky - Zámek Liblice je jednou z nejcelistvějších památek českého vrcholného baroka. V roce 2007 byla ukončena, za přispění fondů Evropské unie, rozsáhlá rekonstrukce zámku, který se tak proměnil v moderní konferenční a kulturně vzdělávací centrum, luxusní zámecký hotel s restauracemi a relaxačním wellness centrem.Zámecký hotel Liblice nabízí vysoký komfort a pohostinnost klientům na cestách za obchodem i odpočinkem. Příjemně zařízené pokoje, pestrá paleta restaurací a špičkově vybavené zasedací prostory pro různé typy akcí jsou pro hosty zárukou příjemně stráveného a produktivního pobytu.Zámecká budova má připraveno ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích, ve 2 jednolůžkových pokojích a 3 komfortních apartmá s možností přistýlky. Východní depandance má kapacitu 2 apartmá, 2 jednolůžkové pokoje, 3 třílůžkové pokoje, 1 dvoulůžkový pokoj pro imobilní hosty a 13 dvoulůžkových pokojů. Západní depandance poskytuje ubytování ve 2 apartmá (1x s vířivou vanou a 1x s hydromasážním boxem), v 1 dvoulůžkovém pokoji Family s možností přistýlky (s vířivou vanou), ve 2 dvoulůžkových pokojích pro chovatele mazlíčků a v 1 dvoulůžkovém pokoji pro imobilní hosty.

Hotel Monastery Residence

Hotel,Monastery,Residence,ubytování,Praha,1,ubyto – Hotel Monastery nabízí příjemné a nezapomenutelné ubytování ve 12 pokojích s celkovou kapacitou 35 lůžek. Vybírat můžete z pokojů typu De luxe design, kterých má hotel k dispozici 5, nebo 7 standardních designových pokojů. Hotel disponuje také 2 bezbariérovými pokoji.

Načítání trvalo 0.0508 sekund.