+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel PARKHOTEL

Klíčová slova: PARKHOTEL

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2010

Popis: Parkhotel Brno se nachází v tichém sousedství malebné přírody údolí řeky Svratky a zároveň v těsné blízkosti areálu známého brněnského výstaviště. Stylový zámecký hotel z konce 19. století nabízí ubytování

Web: parkhotel.hotel.cz/

Další související informace

PARKHOTEL

PARKHOTEL – Congress Center Parkhotel Pilsen nabízí kvalitní hotelové ubytování v krásném prostředí Borského parku, ve kterém je možné plně využít outdoorových aktivit. Maximální kapacita hotelu je 310 lůžek ve 150 pokojích.<p> Parkhotel Congress Center Plzeň je nové moderní společenské zařízení s jedenácti sály a salónky s možností vzájemného propojení kapacity pro 10 až 1000 osob. Prostory jsou vhodné pro nejrůznější akce v podobě kongresů, konferencí, seminářů, výstav, prezentací, work shopů, veletrhů, plesů, rautů, hudebních produkcí a módních přehlídek. Hotel poskytuje bezplatné parkování na vlastním střeženém parkovišti pro osobní automobily a autokary. Je možné rovněž využít podzemní garáže. Hotelovým hostům také nabízíme bezplatné využití venkovního vyhřívaného bazénu (duben - září) a fitnessclubu.

Penzion Jitka

Penzion Jitka, penzion, ubytovani – Dovolujeme si Vám nabídnout ubytovaní v našem novém penzionu, který je postaven v klidné okrajové části města Liberce - v Šimonovicích. Hostům je k dispozici celé patro domu (2 dvoulůžkové a 2 třílůžkové pokoje, 2 koupelny s WC, společenská místnost &#8211; TV-SAT, jídelna) a nástavba nad garážemi (2 dvoulůžkové a l třílůžkový pokoj, společenská místnost s TV &#8211;SAT, 2 koupelny s WC a kuchyň. Celková kapacita penzionu je i s přistýlkami 20 osob.

Penzion U Doubků

Penzion U Doubků, penzion, ubytovani – Dvoupodlažní penzion u Doubků nabízí ubytování v pokojích standardních, nadstandardních a k dispozici je i jeden komfortní. Všechny pokoje mají bezdrátové připojení k internetu přes WI-FI zdarma &#8211; proto jsou i výhodné pro pracovníky firem na obchodních cestách. Standardní ubytování tvoří čtyři pokoje &#8211; pro jednu nebo dvě osoby s možností jedné přistýlky, součástí je WC + koupelna s vanou, TV, SAT, WI-FI.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.