+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel pension Srdíčko uby

Klíčová slova: Hotel,pension,Srdíčko,ubytování,Ústí,nad,Labem,Us

E-mail: Hotel-Usti-Nad-Labem-Srdicko@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Pension Srdíčko nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji. Pokoje jsou příjemně zařízené a jejich název k nim patří od prvního pohledu. Dvoulůžkové pokoje jsou: Šalvěj, Orange, Mint a Limete.

Web: www.pension-srdicko-usti-nad-labem.rs-hotel.net/

Další související informace

Pension a vinárna Gibbon

ubytování,pension,penzion,Jindřichův Hradec,hotel – Nabízíme levné ubytování v rodinném penzionu v blízkosti centra Jindřichova Hradce v Jižních čechách. Penzion je vhodný pro pracovníky firem i pro rodinnou rekreaci. Penzion Gibbon má kapacitu 12 lůžek.

Hotel Pension Prague City

Hotel,Pension,Prague,City,ubytování,Praha,3-Žižko – Všech 40 pokojů je vybaveno vlastní sprchou a záchodem, televizí se satelitem, noční lampičkou a podobných vybavením. Hotel Pension Prague City nabízí parkování ve vlastní garáži s kapacitou pro 8 automobilů.

Hotel Lucia ubytování Ves

Hotel,Lucia,ubytování,Veselí,nad,Lužnicí,Veseli,n – Všechny pokoje Hotelu Lucia mají vlastní sociální vybavení (sprchu, WC) atd., a vlastní balkón. Bez příplatku má každý pokoj 55cm stereo televizi se satelitními kanály, a rychlou síťovou přípojkou na internet. 2 pokoje jsou bezbariérově upraveny. Celková

Načítání trvalo 0.0579 sekund.