+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel pension Srdíčko uby

Klíčová slova: Hotel,pension,Srdíčko,ubytování,Ústí,nad,Labem,Us

E-mail: Hotel-Usti-Nad-Labem-Srdicko@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Pension Srdíčko nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji. Pokoje jsou příjemně zařízené a jejich název k nim patří od prvního pohledu. Dvoulůžkové pokoje jsou: Šalvěj, Orange, Mint a Limete.

Web: www.pension-srdicko-usti-nad-labem.rs-hotel.net/

Další související informace

Pension a vinárna Gibbon

ubytování,pension,penzion,Jindřichův Hradec,hotel – Nabízíme levné ubytování v rodinném penzionu v blízkosti centra Jindřichova Hradce v Jižních čechách. Penzion je vhodný pro pracovníky firem i pro rodinnou rekreaci. Penzion Gibbon má kapacitu 12 lůžek.

Hotel Rehavital ubytování Jablonec nad Nisou

Hotel,Rehavital,ubytování,Jablonec,nad,Nisou,ubyto – Vysoce standartní hotel Rehavital nabízí ubytování v atypických jedno a dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. Pro nejnáročnější zájemce je k dispozici také prostorné apartmá. Hotel,Rehavital,ubytování,Jablonec,nad,Nisou,ubytovani

Hotel Amber Hotel Vavřine

Hotel,Amber,Hotel,Vavřinec,ubytování,Roudnice,nad – Kapacita hotelu je 33 pokojů s 65 lůžky, které jsou koncipovány takto 29 x dvoulůžkový pokoj, 1 x jednolůžkový pokoj a 3 x apartmá. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, TV se satelitními programi a telefonem. Pokoje kategorie Business jsou vybaveny bezdrátovým připojením WIFI.

Načítání trvalo 0.0644 sekund.