+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel pension Srdíčko uby

Klíčová slova: Hotel,pension,Srdíčko,ubytování,Ústí,nad,Labem,Us

E-mail: Hotel-Usti-Nad-Labem-Srdicko@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Pension Srdíčko nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji. Pokoje jsou příjemně zařízené a jejich název k nim patří od prvního pohledu. Dvoulůžkové pokoje jsou: Šalvěj, Orange, Mint a Limete.

Web: www.pension-srdicko-usti-nad-labem.rs-hotel.net/

Další související informace

Pension Fontána Svitavy

ubytování,pension,hotel,Svitavy,svatební noc,Wifi – Pension Fontána je umístěn v klidné části města nedaleko od jeho historického centra. Nabízí komfortní ubytování ve 4 apartmá vhodných pro obchodní cestující, turisty a svatební noci. K dispozici je bezplatná WiFi, restaurace, počítač pro hosty, zahradní bar, uzavřené parkoviště, směnárna. Každý náš host je prominent!

Hotel Pension Prague City

Hotel,Pension,Prague,City,ubytování,Praha,3-Žižko – Všech 40 pokojů je vybaveno vlastní sprchou a záchodem, televizí se satelitem, noční lampičkou a podobných vybavením. Hotel Pension Prague City nabízí parkování ve vlastní garáži s kapacitou pro 8 automobilů.

Hotel Amber Hotel Vavřine

Hotel,Amber,Hotel,Vavřinec,ubytování,Roudnice,nad – Kapacita hotelu je 33 pokojů s 65 lůžky, které jsou koncipovány takto 29 x dvoulůžkový pokoj, 1 x jednolůžkový pokoj a 3 x apartmá. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, toaletou, TV se satelitními programi a telefonem. Pokoje kategorie Business jsou vybaveny bezdrátovým připojením WIFI.

Načítání trvalo 0.1257 sekund.