+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel pension Srdíčko uby

Klíčová slova: Hotel,pension,Srdíčko,ubytování,Ústí,nad,Labem,Us

E-mail: Hotel-Usti-Nad-Labem-Srdicko@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Pension Srdíčko nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji. Pokoje jsou příjemně zařízené a jejich název k nim patří od prvního pohledu. Dvoulůžkové pokoje jsou: Šalvěj, Orange, Mint a Limete.

Web: www.pension-srdicko-usti-nad-labem.rs-hotel.net/

Další související informace

Pension Fontána Svitavy

ubytování,pension,hotel,Svitavy,svatební noc,Wifi – Pension Fontána je umístěn v klidné části města nedaleko od jeho historického centra. Nabízí komfortní ubytování ve 4 apartmá vhodných pro obchodní cestující, turisty a svatební noci. K dispozici je bezplatná WiFi, restaurace, počítač pro hosty, zahradní bar, uzavřené parkoviště, směnárna. Každý náš host je prominent!

Hotel Rehavital ubytování Jablonec nad Nisou

Hotel,Rehavital,ubytování,Jablonec,nad,Nisou,ubyto – Vysoce standartní hotel Rehavital nabízí ubytování v atypických jedno a dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. Pro nejnáročnější zájemce je k dispozici také prostorné apartmá. Hotel,Rehavital,ubytování,Jablonec,nad,Nisou,ubytovani

Horsky hotel Hromovka uby

Horsky,hotel,Hromovka,ubytování,Špindlerův,Mlýn,S – Hotel Hromovka má ve dvou poschodích 26 pokojů dvoulůžkových a třílůžkových, celkem s 60 lůžky s možností 16 přistýlek. Pokoje jsou rozděleny do 2 kategorií dle vybavení. a, pokoj s moderní koupelnou, WC, TV/SAT b, pokoj s teplou a studenou vodou (moderní sociální zařízení na poschodí)

Načítání trvalo 0.0879 sekund.