+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Perla ubytování Jin

Klíčová slova: Hotel,Perla,ubytování,Jindřichův,Hradec,Jindrichu

E-mail: Hotel-Jindrichuv-Hradec-Perla@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2011

Popis: Ve stylově zařízené restauraci a samostatném salonku nabízí výbornou českou kuchyni, hotová jídla i minutky. Kapacita restaurace je 25 míst, bar má 6 míst a salonek 25 míst. Otevírací doba po - so 10.00 - 22.00 h., červenec a srpen je otevřeno také v neděli.

Web: www.perla-jindrichuv-hradec.az-hotel.net/

Další související informace

Hotel Motorest Děbolín ub

Hotel,Motorest,Děbolín,ubytování,Jindřichův,Hrade – K dispozici jsou dva čtyřlůžkové, jeden dvojlůžkový a dva pokoje rodinné apartmá. Pokoje mají vlastní sociální vybavení, TV a rádio. Motorest Děbolín je zaměřen výhradně na českou kuchyni, včetně specialit. Vážíme si zákazníků, kteří se k nám stále vracejí z důvodu dobrého jídla a pití.

Hotel ČERNIGOV ubytování

Hotel,ČERNIGOV,ubytování,Hradec,Králové,Hradec,Kr – K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pro náročnější klientelu jsou připraveny prostorné apartmány. Lze si vyžádat i nekuřácký nebo bezbariérový pokoj. Do výbavy všech pokojů patří telefon s přímou volbou , barevný televizor se satelitními programy

Hotel Grand Hotel Černý O

Hotel,Grand,Hotel,Černý,Orel,ubytování,Jindřichův – Hotel nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování ve 30 pokojích vybavených TV, telefonem, koupelnou se sprchovým koutem a WC. V hotelu je 28 dvou a třílůžkových pokojů, 1 family suite až pro 6 osob s oddělenými pokoji a business apartmá. Z pokojů typu Standard je pěkný výhled na historické renesanční náměstí nebo na rybník Vajgar. Pokoje Economy jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem a TV, jejich počet je omezen.

Načítání trvalo 0.0706 sekund.