+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Petra Liberec

Klíčová slova: ubytovani, liberec, ubytovani liberec

E-mail: info@hotelpetra.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2009

Popis: Hotel Petra nabízí ubytování v Liberci - Hanychově v moderně zařízeném objektu. Nabízíme nekuřácký salónek, vhodný pro školení, svatby, srazy.. Přijeďte si odpočinout do HOTELU PETRA v Liberci pod Ještědem!

Web: www.hotelpetra.cz

Další související informace

ubytování Liberec

ubytování, liberec – Levné ubytování v Liberci od 85 Kč/noc Levné ubytování v Liberci od 85 Kč/noc Levné ubytování v Liberci od 85 Kč/noc Levné ubytování v Liberci od 85 Kč/noc Levné ubytování v Liberci od 85 Kč/noc Levné ubytování v Liberci od 85 Kč/noc

Hotel Spa Hotel Ulrika ub

Hotel,Spa,Hotel,Ulrika,ubytování,Karlovy,Vary,uby – SPA hotel Ulrika je čtyřhvězdičkový hotel situovaný v centru nejznámějšího lázeňského města Karlovy Vary, v těsné blízkosti nejvýznamnějších kolonád Mlýnská, Vřídelní a Tržní. Navštivte toto úžasné místo, kde na Vás dýchne historie splívající se s modernem.

Penzion Alberto ubytování

Penzion,Alberto,ubytování,Josefův,Důl,Josefuv,Dul – V Karlově, v krásném prostředí Jizerských hor, na spojnici obcí Hrabětice a Josefův Důl se nachází penzion Alberto. Penzion je ideálním místem pro strávení pěkné dovolené jak pro milovníky zimních sportů, tak pro fanoušky cykloturistiky a pěší turistiky. V penzionu Alberto na Vás bude čekat příjemné ubytování na horách rodinného penzionu se stylovou restaurací a terasou.

Načítání trvalo 0.2398 sekund.