+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel po celém světě

Klíčová slova: Hotel, ubytovaní, nejnižší ceny, rezervace online

E-mail: petr.havlin@webcertain.com

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2008

Popis: Levné hotely a ubytování po celém světě se zárukou nejnižší ceny, Rezervace pokoje online, Přehledné informace na Hotels.com o cenách a vybavenosti hotelů a ubytování ve více než 80 000 zařízení na celém světě.

Web: cesko.hotels.com

Další související informace

Hotel City Písek

hotel, ubytování, Písek, restaurace, svatby – Jediný hotel na náměstí ve městě Písek vám nabízí ubytování v jižních Čechách. Hotel má vlastní restauraci. Rodinné, wellnes a romantické pobyty v nabídce.Jediný hotel na náměstí ve městě Písek vám nabízí ubytování v jižních Čechách. Hotel má vlastní restauraci. Rodinné, wellnes a romantické pobyty v nabídce.

Hotel Kopanice v Žitkové

hotel, ubytování, Welness hotel Kopanice, – Wellness Hotel Kopanice**** -relaxace uprostřed nádherné přírody CHKO Bílé Karpaty. Nenechte si ujít romantickou projížďku kočárem. Celý komplex je nekuřácký. Vhodné pro rodiny s dětmi, zamilované páry, seniory, sportovce, kongresové služby, pořádání svateb, oslav, hostin. K dispozici 20x dvoulůžkový pokoj, 3x rodinný suite. K dispozici wellness centrum od 10-22 hod - relaxační bazén, whirpool, sauna, Kneippův chodník, relaxační zimní zahrada, fitness, tělocvična.

Hotel Beatrice v Tatranské Lominici

hotel, ubytování, hotel Beatrice, ubytování v – Hotel se nachází v Tatranské Lomnici, v centru Národního parku Vysoké Tatry, které jsou nejvyšší částí Karpat a dosahují nadmořskou výšku 2600 m. Villa Beatrice se nachází v nadmořské výšce 900 ms výhodným spojením vlakem, autobusem, autem. V blízkosti se nacházejí vleky a kabinové lanovky s dopadem na blízký Lomnický štít s nadmořskou výškou 2633 m. Najdete zde fantastické přírodní scenérie, čistou přírodu, malebné vesničky se stále žijícími folklórními prvky. 41 postelí v luxusních apartmánech

Načítání trvalo 0.0579 sekund.