+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Polianka

Klíčová slova: Hotel Polianka

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2010

Popis: Hotel Polianka svojí polohou , dispozičně vhodně řešenými prostory, kulinářskou kuchyní a množstvím doplňkových služeb za stálé pozornosti příjemného personálu se řadí mezi ideální místa pro strávení jak sportovně-rekreačních pobytů tak pro akce kongresového typu. Hotel se nachází v blízkosti známých rekreačních středisek Tále, Chopok-Jih, Mýto pod Ďumbierom…Ticho a svěží horský vzduch dotvářejí příjemnou atmosféru tohoto místa. Hotelové pokoje s celkovou kapacitou 77 lůžek jsou účelně zařízeny, vybavené koupelnou, televizí a rádiem. Ve výlučně nekuřácké restauraci si můžete vybrat z pestré nabídky specialit domácí i zahraniční kuchyně. V letních měsících můžete strávit příjemné chvíle na naší terase s krásným výhledem na jezero. Pro ty jež si rádi přes den vychutnají cigaretu ke kávičce je k dispozici denní bar. O Vaši večerní a noční zábavu se rádi postaráme v nočním baru zvaném „Garage pub“. Firemní klientela může využít prostor školícího centra s moderně zařízenými sály vybavenými pro tyto účely. Zpříjemnit pobyt Vám může také naše sauna, hydromasáže, plážové volejbalové hřiště, dětská lyžařská škola, ohniště s přístřeškem…

Web: hotel-polianka.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel Gaudeamus

Hotel Gaudeamus – Hotel Gaudeamus je ideálním místem pro konání rodinné nebo individuální rekreace. Hotel Gaudeamus je turistickým hotelem vhodným k celoroční rekreaci. Naši hosté mohou využít bezdrátového připojení k internetu, za poplatek 100 Kč je k dispozici sauna.

HOTEL HOŘEC v Peci pod Sněžkou

HOTEL HOŘEC,ubytování v Peci pod – Čtyřhvězdičkový horský Hotel Hořec, situovaný v centru města Pec pod Sněžkou, nabízí vysoký standard ubytování a všech poskytovaných služeb. Příjemný pocit z pobytu v luxusním prostředí hotelu umocňuje nádherná okolní krajina Krkonoš.Hotel má k dispozici 19 komfortně vybavených dvoulůžkových pokojů. Součástí hotelu je stylová restaurace. Pro chvíle relaxace po náročném lyžování či horských výšlapech je Vám k dispozici whirlpool s protiproudem.Bezplatné parkování je zajištěno přímo před hotelem.

Horský hotel PROMETHEUS v Králíkách

Horský hotel PROMETHEUS,ubytování v Králíkách – Horský wellness hotel Prometheus v Králíkách je ideálním místem pro Váš odpočinek a rehabilitaci.Hotel nabízí svým hostům pohodlí a komfort ve stylově zařízených pokojích a disponuje 175 místy ve 2 - 6 lůžkových pokojích, které je rozděleno ve třech kategoriích - Standard, Economy a apartmán. Každý pokoj hotelu Prometheus v Králíkách je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, WC a TV. Apartmán má navíc zařízenou kuchyňku. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, k dispozici je hotelová restaurace s výběrem specialit české i mezinárodní kuchyně, lobby-bar a vinárna.V horském wellness hotelu Prometheus Vám slouží nadstandartně vybavené wellness centrum s bazénem a řadou léčivých a rehabilitačních procedur.

Načítání trvalo 1.7847 sekund.