+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Polianka

Klíčová slova: Hotel Polianka

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2010

Popis: Hotel Polianka svojí polohou , dispozičně vhodně řešenými prostory, kulinářskou kuchyní a množstvím doplňkových služeb za stálé pozornosti příjemného personálu se řadí mezi ideální místa pro strávení jak sportovně-rekreačních pobytů tak pro akce kongresového typu. Hotel se nachází v blízkosti známých rekreačních středisek Tále, Chopok-Jih, Mýto pod Ďumbierom…Ticho a svěží horský vzduch dotvářejí příjemnou atmosféru tohoto místa. Hotelové pokoje s celkovou kapacitou 77 lůžek jsou účelně zařízeny, vybavené koupelnou, televizí a rádiem. Ve výlučně nekuřácké restauraci si můžete vybrat z pestré nabídky specialit domácí i zahraniční kuchyně. V letních měsících můžete strávit příjemné chvíle na naší terase s krásným výhledem na jezero. Pro ty jež si rádi přes den vychutnají cigaretu ke kávičce je k dispozici denní bar. O Vaši večerní a noční zábavu se rádi postaráme v nočním baru zvaném „Garage pub“. Firemní klientela může využít prostor školícího centra s moderně zařízenými sály vybavenými pro tyto účely. Zpříjemnit pobyt Vám může také naše sauna, hydromasáže, plážové volejbalové hřiště, dětská lyžařská škola, ohniště s přístřeškem…

Web: hotel-polianka.hotely24.sk/

Další související informace

Amenity Zlín

hotel, Wellnes hotel, hotel Amenity, relaxační – Relaxační komplex hotel Amenity wellness ve Zlíně nabízí ubytování v samém centru krajského města. K ubytování slouží sedm plně vybavených 2lůžkových pokojů nebo rodinný pokoj se dvěmi ložnicemi. V každém pokoji se nachází minibar, tv, satelit, připojení na internet, trezor, telefon. Zlínské okolí se může pochlubit řadou cenných přírodních lokalit, jako jsou přírodní parky Chřiby, Želechovické paseky nebo Hostýnské vrchy. Opomenout nelze ani zoologickou zahradu ve Zlíně.

Hotel Bystré v Bystrém

Hotel Bystré,ubytování v Bystrém – Nekuřácký hotelový komplex propojených budov s 19-ti pokoji má kapacitu 50 lůžek. Každý z 18-ti dvou až čtyřlůžkových pokojů Vám poskytne pohodlí, které očekáváte. Hotel dále disponuje jedním apartmánem, který je rovněž útulný a navíc velmi prostorný, vhodný především pro větší rodiny.Pro ubytované hosty je v každém patře k dispozici mikrovlnka, varná konvice a lednice. Hostům je k dispozici příjemná restaurace a útulná vinárna. V letních měsících můžete využít zahradní restauraci v atriu hotelu. V CENĚ UBYTOVÁNÍ JE BAZÉN S MOŘSKOU VODOU Nekuřácký hotelový komplex.

Hotel Zámeček v Jetřichovicích

Hotel Zámeček,ubytování v – Hotel Zámeček se nachází v Jetřichovicích a poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Vybrat si můžete ze standardních dvoulůžkových nebo rodinných pokojů s vlastním příslušenstvím vybavené sprchou nebo vanou, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou provolbou. Executive Floor – první poschodí zámecké budovy nabízí ubytování pro náročnější klientelu - prostorné apartmá s nádherným výhledem či stylově zařízené zámecké pokoje s kvalitně vybavenou koupelnou. Hotel nabízí stravování ve stylové restauraci, která nabízí široký výběr českých jídel i mezinárodní kuchyně .Internetové připojení, parkování u hotelu.

Načítání trvalo 0.0698 sekund.