+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Polianka

Klíčová slova: Hotel Polianka

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2010

Popis: Hotel Polianka svojí polohou , dispozičně vhodně řešenými prostory, kulinářskou kuchyní a množstvím doplňkových služeb za stálé pozornosti příjemného personálu se řadí mezi ideální místa pro strávení jak sportovně-rekreačních pobytů tak pro akce kongresového typu. Hotel se nachází v blízkosti známých rekreačních středisek Tále, Chopok-Jih, Mýto pod Ďumbierom…Ticho a svěží horský vzduch dotvářejí příjemnou atmosféru tohoto místa. Hotelové pokoje s celkovou kapacitou 77 lůžek jsou účelně zařízeny, vybavené koupelnou, televizí a rádiem. Ve výlučně nekuřácké restauraci si můžete vybrat z pestré nabídky specialit domácí i zahraniční kuchyně. V letních měsících můžete strávit příjemné chvíle na naší terase s krásným výhledem na jezero. Pro ty jež si rádi přes den vychutnají cigaretu ke kávičce je k dispozici denní bar. O Vaši večerní a noční zábavu se rádi postaráme v nočním baru zvaném „Garage pub“. Firemní klientela může využít prostor školícího centra s moderně zařízenými sály vybavenými pro tyto účely. Zpříjemnit pobyt Vám může také naše sauna, hydromasáže, plážové volejbalové hřiště, dětská lyžařská škola, ohniště s přístřeškem…

Web: hotel-polianka.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel UNO

Hotel UNO – V Unu naleznete ubytování různých kategorií ve 44 pokojích, celková kapacita hotelu je 94 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a telefonem. Na internet se lze připojit přes WiFi zónu v hotelové restauraci nebo využít internetový kiosek v hotelové hale. Minibary na pokojích jsou vybavovány pouze na přání klienta.<p> Hotelová restaurace s nabídkou specialit domácí i světové kuchyně potěší leckterého gurmána.<p> Pro kongresy, školení a prezentace je k dispozici Modrý salónek (36 osob), Oranžový salónek (50 osob) a kongresový sál (100 osob). Oba prostory jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou.<p> Okolí <a href="http://hotel.cz/usti-nad-orlici/" >Ústí nad Orlicí</a> je vhodné pro pěší výlety i cykloturistiku. Doporučujeme navštívit město <a href="http://hotel.cz/litomysl/">Litomyšl</a> s bohatou historií a pod ochranou UNESCO. Na přání Vám zprostředkujeme adrenalinový víkend, zapůjčení horských kol nebo lodí, jízdu na koních nebo třeba lezení na cvičné horolezecké stěně.

Hotel Liptovský Dvor ubyt

Hotel Liptovský Dvor ubytovanie Liptovský Ján – Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina ponúka ubytovanie v 15 samostatných dreveniciach o celkovej kapacite 60 pevných lôžok a 30 prísteliek. Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina je postavený v štýle typickej liptovskej architektúry. Každá drevenica apartmánového hotela Liptovský Dvor Jánská Dolina je dvojposchodová.

Načítání trvalo 1.5878 sekund.