+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Poutní Hotel Křemeš

Klíčová slova: Hotel,Poutní,Hotel,Křemešník,ubytování,Pelhřimov,

E-mail: Hotel-Pelhrimov-Poutni-Kremesnik@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2011

Popis: Nový Rychnov ubytování Poutní hotel Křemešník: Poutní Hotel Křemešník se nachází v ideálním poklidném prostředí a je situován v překrásné přírodě západní části kraje Vysočina, 9 km od města Pelhřimov, cca 24 km od dálnice D1 ( exit Humpolec ). Široké okolí, které je protkáno sítí turistických a cyklistických tras, nabízí možnost zajímavých výletů, ať už za poznáváním či zábavou.

Web: www.hotel-poutni-hotel-kremesnik-pelhrimov.rs-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Blue Orange ubytování Praha 9-Letňany

Hotel,Blue,Orange,ubytování,Praha,9-Letňany,Praha, – Hotel Blue Orange poskytuje ubytování ve 12 dvoulůžkových stylových pokojích a to kuřáckých i nekuřáckých. Všechny pokoje jsou zařízené do typu managerského. Samozřejmostí vybavení každého pokoje je sociální zařízení, LCD televizor, telefon, trezor,

Hotel Poutní Hotel Křemeš

Hotel,Poutní,Hotel,Křemešník,ubytování,Pelhřimov, – Poutní Hotel Křemešník se nachází v ideálním poklidném prostředí a je situován v překrásné přírodě západní části kraje Vysočina, 9 km od města Pelhřimov, cca 24 km od dálnice D1 ( exit Humpolec ). Široké okolí, které je protkáno sítí turistických a cyklistických tras, nabízí možnost zajímavých výletů, ať už za poznáváním či zábavou. Hotel má k dispozici jeden jednolůžkový a 15 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, wc ) a možností přistýlky. Pokoje jsou dále vybaveny tv (sat ), telefonem, minibarem a cd přehrávačem. V hotelové restauraci s barem Vás jistě mile překvapí rozmanitý sortiment vybraných specialit brilantní české i evropské kuchyně. Restaurace je schopna svojí kapacitou najednou uspokojit 65 osob, samostatně odděleným salonkem pak osob 55.

Penzion Kormorán Vranov

Vranov nad Dyjí,ubytování,penzion,nocleh,hotel, – Penzion se nachází ve Vranov nad Dyjí v intímním prostředí v uzavřeném areálu na břehu řeky Dyje.V okolí Vranova nad Dyjí se nacházi několik hradů a zámků. Z toho nejznámější je Vranovský zámek . Ubytování je vhodné pro páry, rodiny i větší skupiny. Penzion má kapacitu 40 lůžek, všechny pokoje mají sprchu a WC.Ubytování je možné ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlek a v apartmánu s kapacitou 3-5 lůžek. Penzion má společenskou místnost s TV, kde se nabízíme snídane a občerstvení,parkoviště,úschovna kol.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.