+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Praha 8

Klíčová slova: hotel, praha 8,hotelu,hotelích,hotely, v praze

E-mail: alnpvz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2010

Popis: Stylový luxusní hotel v Praze 8 v blízkosti dálnice D8(Praha,Teplice),výstaviště PVA Letňany,Incheba Holešovice.Vhodné ubytování pro firmy - psací stůl,židle,trezor,WiFi,luxusní ložní prádlo.Hotel Praha 8 je vhodný pro romantický víkend v Praze.

Web: www.hotel-praha-8.cz

Další související informace

Bookinghotel cz

booking,hotel,hotely,penziony,ubytování – Rezervační systém BOOKINGHOTEL.CZ nabízí ubytování, hotely, hostely, penziony v Praze a České republice. Ubytujte se pohodlne. Vše o ubytování najdete na jednom míste - na BOOKINGHOTEL.CZ.Ubytujte se nyní.

Hotel Praha Briliant ubyt

Hotel,Praha,Briliant,ubytování,Praha,9-Prosek,Pra – Ubytování - Hotel Praha Briliant poskytuje ubytování kategorie 2* a 3* hotelu ve 22 pokojích - 2, 3 a 5 lůžkových. Kapacita hotelu je 62 lůžek. Ubytování v hotelu je vhodné pro individuální návštěvníky i pro skupiny.

Hotel Koliba Gréta / ubyt

Hotel, Koliba, Gréta, ubytovanie, Liptovská Siel – Koliba hotel Koliba Gréta vám ponúka ubytovanie v príjemných izbách s vôňou dreva a pohodlím dnešnej doby. Celková kapacita hotelového komplexu je 72 lôžok. V hotelovom komplexe Koliba Gréta máte možnosť sa ubytovať v siedmich dvojlôžkových izbách

Načítání trvalo 0.3514 sekund.