+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Praha 9 - Levné uby

Klíčová slova: hotel praha 9,hotel v praze 9,levné ubytování

E-mail: alnpvz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2010

Popis: Hotel Praha 9 poblíž výstaviště PVA Letňatny i 02 arény ve Vysočanech. Nabízí levné ubytování v Praze. Dvoulůžkové pokoje i apartmány v Praze 9. Levné firemní ubytování. Zdarma parkování, internet. Hotel je v blízkosti D8.Vhodný k firemnímu školení.

Web: www.hotel-praha-9.cz

Další související informace

Abex Ubytovna

ubytovna v praze, ubytovny v praze,levné ubytováni – Ubytovna v centru Prahy - ABEX ubytovna Praha 3 V ubytovně nabízíme levné ubytování v centru Prahy a to jak pro jednotlivce, tak pro početnější skupiny. V našich ubytovnách máte možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování.

Nabídka ubytování

levné ubytování, hotel, penzion, chata, chalupa – Kompletní přehled ubytování z celé České republiky. Najdete u nás všechny typy ubytování, jako jsou: hotel, penzion, chata, chalupa…. U každého ubytování najdete kontakty včetně webového odkazu a také zajímavá místa v okolí daného ubytování.

Ubytovaní, Krušné hory

levne,ubytovani,krusne hory,levne ubytovani, – Nabízíme Vám skutečně levné ubytování v krásném prostředí Krušných hor v rodinném pensionu EU. Nově zrekonstruovaný rodinný pension je situován v malebném městě Ostrov jen 15 kilometrů od centra Krušných hor.

Načítání trvalo 0.2781 sekund.