+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Preuge ubytování Pr

Klíčová slova: Hotel, Preuge, ubytování, Prievidza

E-mail: Penzion-Lazne-Kynzvart-406@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervna 2011

Popis: Hotel Preuge vám nabízí celkem 22 pokojů, jeden rodiný pokoj o dvou místnostech společným WC a koupelnou, dva bezbarierové dvoulůžkové pokoje pro vozíčkáře na požádání možnost přistýlky, dva dvoulůžkové apartmány, s možností přistýlky.

Web: www.hotel-preuge.ubytovanie-sk.eu/ubytovani.htm

Další související informace

Hotel Prince de Ligne

hotel, ubytování, teplice, restaurace, konference, – "Hotel Prince de Ligne Teplice nabízí svým hostům nadstandardní ubytování, dále také hotelovou a mexickou restauraci s profesionální obsluhou. Je také ideálním místem pro Vaše svatby, kongresy, konference, plesy, školení nebo obchodní schůzky. "

Hotel Cadillac v Písku

hotel, ubytování, hotel Cadillac, ubytování v – Hotel Cadillac v Písku vám nabízí ubytování v příjemném prostředí starobylého královského města Celková kapacita hotelu i s přistýlkami je 40 lůžek. 11 dvoulůžkových pokojů a 1 čtyřlůžkový pokoj. Útulné pokoje jsou vybaveny TV, sprchou a WC. Máte dvě možnosti parkování a to před hotelem Cadillac v Písku nebo uvnitř areálu za poplatek. Pro různé sportovní oddily vám personál hotelu Cadillac může zorganizovat fotbalové, hokejové nebo tenisové soustředění. V hotelu Cadillac se nachází denní muzic-bar každý pátek diskotéka, carambol, šipky, fotbal.

Katalog ubytování

ubytování, penzion, hotel, sleva, levné ubytování – Katalog levného ubytování penzionů a hotelů ČR s přímými kontakty na majitele ubytování v cenově dostupných hotelích a penzionech. Hotely a penziony s ubytováním se slevou a s ubytováním na last minute.

Načítání trvalo 2.3954 sekund.