+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Preuge

Klíčová slova: Hotel Preuge

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2010

Popis: Moderní, nově zrekonstruovaný hotel Preuge se nachází v příjemném prostředí horní Nitry a nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Naším usilím je nabídnout vám vysoký ubytovací, stravovací, kongresové a relaxační služby. Celková kapacita hotelu je 22 pokojů, z toho dva bezbariérové, jeden rodinný - čtyřlůžkový, 16 dvoulůžkových pokojů a dva dvoulůžkové apartmány. Hotel se nachází v blízkosti centra, železniční i autobusové stanice. K dalším službám našeho hotelu patří parkoviště, praní a žehlení prádla, možnost ubytování s domácími zvířaty a poskytnutí dětské postýlky zdarma. K hotelu patří také restaurace, kde se podávají snídaně.

Web: hotel-preuge.hotely24.sk/

Další související informace

Golf Hotel Club U Věže

Golf Hotel Club U Věže – FAMA Hotel "U VĚŽE" byl postaven v roce 1999 na místě staré románské tvrze, v klidném prostředí obce Nupaky, v blízkosti zámku a zámeckého parku Průhonice. Vyznačuje se příjemnou a klidnou rodinnou atmosférou.

Hotel Gaudeamus

Hotel Gaudeamus – Hotel Gaudeamus je ideálním místem pro konání rodinné nebo individuální rekreace. Hotel Gaudeamus je turistickým hotelem vhodným k celoroční rekreaci. Naši hosté mohou využít bezdrátového připojení k internetu, za poplatek 100 Kč je k dispozici sauna.

Hotel Savannah ve Znojmě

Hotel Savannah,ubytování ve – Hotel Savannah je nově vybudovaný objekt v Hatích u Znojma, který skrývá exkluzivní interiér ve stylu Art deco.Hotel Savannah ve Znojmě poskytuje k ubytování 70 komfortních pokojů a 6 apartmánů. Pokoje kategorie Komfort i Executive disponují překrásnou koupelnou, klimatizací, LCD televizí se satelitním příjmem, připojením k internetu, telefonem a minibarem. To nejlepší na Vás čeká v hotelové restauraci s kapacitou 80 míst, která poskytne nezapomenutelné gurmánské zážitky i velmi náročným hostům.V příjemném lobby baru čeká množství kávových specialit, čajů a koktejlů. V oddychové a relaxační centrum ČAS jsou sportovní haly se speciálním povrchem, které lze využít pro tenis, fotbal, volejbal, nohejbal a je zde i sauna, bazén, solárium a kavárna.

Načítání trvalo 0.0787 sekund.