+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Pythagor Golf Hotel

Klíčová slova: Hotel,Pythagor,Golf,Hotel,ubytování,Boskovice,ubyt

E-mail: Hotel-Boskovice-Pythagor-Golf@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervence 2009

Popis: Hotel nabízí devět dvoulůžkových pokojů s možností až dvou přistýlek. Každý pokoj je vybaven koupelnou, WC, televizí, telefonem, bezdrátovým internetem, venkovní terasou s posezením za pěkného počasí.

Web: www.hotel-pythagor-golf-hotel.cs-ubytovani.info/Boskovice.htm

Další související informace

Hotel Resort Harrachovka

Hotel,Resort,Harrachovka,ubytování,Harrachov,ubyt – Resort poskytuje ubytování ve třech objektech zasazených do klidného prostředí nedaleko pulzujícího centra horského letoviska Harrachov. Nově zrekonstruovaný a modernizovaný hotel Harrachovka byl rozšířen o medicínské spa a wellness centrum, jehož nejmodernější vybavení a procedury slouží všem našim hostům.

Hotel Iris Congress hotel

Hotel,Iris,Congress,hotel,ubytování,Praha,10,ubyt – Congress Hotel Iris **** je nový čtyřhvězdičkový hotel, postavený jako součást multifunkčního sportovního areálu Slavia v Praze. Congress Hotel Iris nabízí ubytování v klimatizovaných a komfortně vybavených pokojích.Congress Hotel Iris nabízí komfortní ubytování. Všechny pokoje jsou standartně vybaveny satelitní LCD TV, hudebním audio kanálem, minibarem, digitálním trezorem, telefonem s přímou provolbou, přípojkou na internet. Koupelny jsou vybavenou vanou, nebo sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů. Ze čtyř hotelových pokojů, které se nachází ve třetím a čtvrtém patře, je vidět přímo na hrací plochu SK Slavia Praha.

Hotel City Ostrava ubytov

Hotel,City,Ostrava,ubytování,Ostrava,-,Přívoz,Ost – Hotel City v Ostravě je jeden z nejpříjemnějších a nejstylovějších hotelů v Ostravě. Hotel City v Ostravě nabízí ubytovací kapacitu 52 lůžek, přičemž dvoulůžkových pokojů je 23 a jednolůžkových pokojů je 6.

Načítání trvalo 0.3505 sekund.