+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Radun ubytování Luh

Klíčová slova: Hotel,Radun,ubytování,Luhačovice,Luhacovice,ubyto

E-mail: Hotel-Luhacovice-Radun@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2011

Popis: V hotelu Radun v Luhačovicích je nabízen hostům čtyřhvězdičkový standard ubytování ve stylově zrekonstruovaných pokojích s balkonem nebo terasou, vlastním příslušenstvím, vybavených televizorem, telefonem, minibarem a připojením k internetu. Hotel Radun v Luhačovicích si zakládá na rodinné atmosféře, maximálním pohodlí a cenově dostupným luxusem.

Web: www.hotel-radun-luhacovice.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Vila Antoaneta ubyt

Hotel,Vila,Antoaneta,ubytování,Luhačovice,Luhacov – Vila Antoaneta nabízi hostům pokoje kategorie superior, komfortně a moderně zařízené. Ve vybavení pokojů Vila Antoaneta se nachází koupelna se sprchou nebo vanou, fénem, WC. Pokoje s TV+SAT, telefonem a ledničkou (na přání minibar), částečně s balkónem.

Penzion Hubert ubytování

Penzion,Hubert,ubytování,Luhačovice,Luhacovice,ub – Penzion Hubert je ve stylu domácího prostředí. Nabízí dvoulůžkové pokoje a apartmá. U všech je možnost přistýlky. Pokoje penzionu Hubert jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí a s možností zapůjčení televizoru.

Hotel Valdštejn ubytování

Hotel,Valdštejn,ubytování,Liberec,Valdstejn,ubyto – Hotel byl v roce 1994 kompletně zrekonstruován a z větší části nově dostavěn. Hotel vyniká skvělou kuchyní s důrazem na staročeskou tradici a kvalitou ubytovacích služeb i díky komorní klidné atmosféře. Kapacita hotelu je 58 lůžek ve 26 pokojích a 2 dvoulůžkových apartmá. K vybavení pokojů patří WC, sprcha, rádio, TV satelit, telefon, lednice s minibarem – možnost čerpat konzumaci v rámci služby 1000 inclusive. Atmosféru pokojů doplňuje stylový nábytek imitující dobu 17. století.

Načítání trvalo 0.0761 sekund.