+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Rajská bouda

Klíčová slova: beskydy,ubytovani,lysá hora,malenovice,svatby

E-mail: katalogy036@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2009

Popis: Stylový tříhvězdičkový hotel v Beskydech nabízí ubytování pod Lysou horou, Malenovice. Terasa, sál, salónek, kongresové centrum, restaurace. Možnost pořádání školení, společenských a firemních akcí, svateb. V okolí všestranné sportovní vyžití.

Web: www.rajskabouda.cz

Další související informace

Penzion Marie ubytování M

Penzion,Marie,ubytování,Mohelno,ubytovani – Penzion Marie je rodinný penzion v obci Mohelno s celoročním provozem. Penzion Marie se nachází v krásné přírodní scenérii Pojihlaví a Pooslaví. Tato oblast láká především ke strávení pohodové a klidné dovolené v krásné přírodě a bez každodenního shonu.

Hotel Dalimil ubytování P

Hotel,Dalimil,ubytování,Praha,3-Žižkov,Praha,3-Zi – Moderní hotel Dalimil se nachází v centrální části Prahy, v klidném prostředí pražské čtvrti Žižkov. Hotel se nachází 5 minut tramvají od historického centra Prahy, cca 600 metrů od Hlavního vlakového nádraží.

Hotel Spa Hotel Ulrika ub

Hotel,Spa,Hotel,Ulrika,ubytování,Karlovy,Vary,uby – SPA hotel Ulrika je čtyřhvězdičkový hotel situovaný v centru nejznámějšího lázeňského města Karlovy Vary, v těsné blízkosti nejvýznamnějších kolonád Mlýnská, Vřídelní a Tržní. Navštivte toto úžasné místo, kde na Vás dýchne historie splívající se s modernem.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.