+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Rapid

Klíčová slova: Hotel Rapid

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2010

Popis: Výhodná poloha Hotelu v blízkosti letiště, dálničního obchvatu a nedaleko centra Bratislavy, přesto však umístěného v klidném prostředí sportovního komplexu sestávajícího se z dvou fotbalových hřišť a tenisových kurtů. Pro návštěvníky je k dispozici parkoviště a garáže. Součástí hotelu je restaurace s kapacitou 90-ti osob a dva salóny pro zhruba 40 lidí, ve kterých je možné uspořádat různé společenské a firemní akce.

Web: hotel-rapid.hotely24.sk/ubytovani/

Další související informace

Clarion Congress Hotel Pr

Clarion Congress Hotel Prague – Čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Prague je moderním kongresovým centrem usilujícím o maximální pohodlí svých hostů a vysokou úroveň při zajišťování konferencí. Design interiérů kopíruje nejvyšší standard značky Clarion, jež je součástí mezinárodního řetězce. Clarion Congress Hotel Prague nabízí ubytování v celkem 559 pokojích včetně 25 luxusních apartmá, které jsou vybaveny koupelnou, minibarem, setem na přípravu kávy a čaje, trezorem, SAT TV, telefonem, žehličkou, fénem, vysokorychlostním připojením k internetu. K dispozici jsou pokoje kuřácké i nekuřácké a pokoje pro invalidy. Veškeré hotelové prostory jsou plně klimatizovány.

Hotel Lesní Krčma

Hotel Lesní Krčma – Hotel Lesní Krčma stojí v obci Loučovice vzdálené asi 1 km od přehrady Lipno. V blízkém okolí se rozprostírají louky, lesy, cyklotrasy, ski-areál. Hotel je tak vhodný k rekreaci v každém ročním období.

Načítání trvalo 1.5857 sekund.