+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel RELAX, Rajecké Tepl

Klíčová slova: Hotel RELAX, Rajecké Teplice

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2010

Popis: Díky své poloze v srdci Rajeckých Teplic poskytuje Hotel Relax ubytování v příjemném prostředí s nádherným výhledem na Malou Fatru, Súľovské skály a Strážovské vrchy. Svým moderním a stylovým vybavením uspokojí i nejnáročnější klientelu. Příjemný a profesionální personál se postará o maximální pohodlí. Hosté si mohou vychutnat exotickou atmosféru hotelového relax centra.

Web: hotel-relax-rajecke-teplice.hotely24.sk/

Další související informace

Pension Im Garten

Pension Antoni, penzion, ubytovani – Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a sprchovými kouty. K dispozici je nápojová lednička a menší lednička k uložení vlastních věcí. Dále je zde společenská místnost, kde je instalován satelit. V objektu pensionu se nachází vlastní parkoviště, které lze uzamykat. Úschovna kol, na objednání služby kadeřnice, kosmetika, masáže, cvičení.

Penzion Na Pasekách

Penzion Na Pasekách, penzion, ubytovani – Penzion Na Pasekách Vám nabízí celoroční ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech, k dispozici jsou také chatky pro 2-4 osoby. Penzion Na Pasekách je vhodný k pořádání rodinných oslav, společenských večírků nebo firemních akcí. Všem hostům je k dispozici parkoviště přímo u penzionu. Přijedete-li vlakem nebo autobusem, rádi Vás vyzvedneme u daného spoje (pouze pro ubytované). Pokud nechcete nechávat svého čtyřnohého zvířecího přítele doma, můžete jej vzít sebou na dovolenou.

Hotel RELAX ubytování Raj

Hotel RELAX, ubytování,Rajecké Teplice,Slovensko – Hotel RELAX Rajecké Teplice se řadí do 3*** kategorie, ale svým zázemím uspokojí i klienty, kteří by případně hledali ubytování ve vyšší kategorii. Hotel RELAX Rajecké nabízí k ubytování 5 klasických dvoulůžkových pokojů se spojenými postelemi a 7 rozměrných apartmánů s možností přistýlky

Načítání trvalo 0.0746 sekund.