+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel RELAX, Rajecké Tepl

Klíčová slova: Hotel RELAX, Rajecké Teplice

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2010

Popis: Díky své poloze v srdci Rajeckých Teplic poskytuje Hotel Relax ubytování v příjemném prostředí s nádherným výhledem na Malou Fatru, Súľovské skály a Strážovské vrchy. Svým moderním a stylovým vybavením uspokojí i nejnáročnější klientelu. Příjemný a profesionální personál se postará o maximální pohodlí. Hosté si mohou vychutnat exotickou atmosféru hotelového relax centra.

Web: hotel-relax-rajecke-teplice.hotely24.sk/

Další související informace

Penzion Na Pasekách

Penzion Na Pasekách, penzion, ubytovani – Penzion Na Pasekách Vám nabízí celoroční ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech, k dispozici jsou také chatky pro 2-4 osoby. Penzion Na Pasekách je vhodný k pořádání rodinných oslav, společenských večírků nebo firemních akcí. Všem hostům je k dispozici parkoviště přímo u penzionu. Přijedete-li vlakem nebo autobusem, rádi Vás vyzvedneme u daného spoje (pouze pro ubytované). Pokud nechcete nechávat svého čtyřnohého zvířecího přítele doma, můžete jej vzít sebou na dovolenou.

Penzion na Pluskovci

Penzion na Pluskovci, ubytovani, penzion – Penzion Na Pluskovci nabízí ubytování v 10 pokojích se samostatným sociálním zařízením. Stejně tak jsou zařízeny i 3 samostatné chatky s plynovým vytápěním a soc. zařízením, které se nachází v bezprostřední blízkosti penzionu. Součástí penzionu je také depandance ve vzdálenosti cca 30 m od hlavní budovy. Zde mají vždy 2 apartmány společné sociální zařízení. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a lednicí.

Načítání trvalo 0.0663 sekund.