+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel RELAX HOTEL ŠTORK ubytování Lednice

Klíčová slova: Hotel,RELAX,HOTEL,ŠTORK,ubytování,Lednice,RELAX,HO

E-mail: Hotel-Lednice-Stork@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2009

Popis: Hotel Štork má pro Vaše pohodlí připraveno ubytování v 24 pokojích a přes léto jsou k pronájmu 3 byty 2 + KK. Klidný spánek vám zajistí komfortní lůžko s lamelovým roštem, speciální zdravotní matrace a nadýchaná přikrývka.

Web: www.hotel-relax-hotel-stork.ubytovani-cz.info/Lednice.htm

Další související informace

Hotel Reza ubytování Františkovy Lázně

Hotel,Reza,ubytování,Františkovy,Lázně,Frantiskovy – Hotel Reza má k dispozici 41 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů, z toho 40 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový. Nabídka pokojů pro tělesně postižené byla rozšířena - z 1 na 2. V 6ti větších dvoulůžkových .

Hotel Lázeňský dům Beetho

Hotel,Lázeňský,dům,Beethoven,ubytování,Teplice,La – Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových a dvoulůžkových comfort pokojích, nebo v apartmánech. Celková kapacita domu je 324 lůžek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem(v apartmánu s vanou) a WC, televizí se satelitním příjmem a chladničkou.

Hotel RELAX U Drsů ubytov

Hotel,RELAX,U,Drsů,ubytování,Tábor,Tabor,RELAX,U, – Hotelový komplex disponuje 23 moderně vybavenými pokoji s kapacitou 53 lůžek se vším příslušenstvím: minibar, satelitní televize, telefon, WC, sprcha, WI-FI připojení po celém objektu zdarma.Recepce s 24 hodinovou službou. Ubytování se stravováním. V ceně

Načítání trvalo 0.0820 sekund.