+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel RELAX HOTEL ŠTORK ubytování Lednice

Klíčová slova: Hotel,RELAX,HOTEL,ŠTORK,ubytování,Lednice,RELAX,HO

E-mail: Hotel-Lednice-Stork@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2009

Popis: Hotel Štork má pro Vaše pohodlí připraveno ubytování v 24 pokojích a přes léto jsou k pronájmu 3 byty 2 + KK. Klidný spánek vám zajistí komfortní lůžko s lamelovým roštem, speciální zdravotní matrace a nadýchaná přikrývka.

Web: www.hotel-relax-hotel-stork.ubytovani-cz.info/Lednice.htm

Další související informace

Hotel Vinařský dům ubytov

Hotel,Vinařský,dům,ubytování,Velké,Bílovice,Velke – Vinařský dům, moderní symbióza restaurace, penzionu a vinařského provozu v největší vinařské obci České Republiky a to ve Velkých Bílovicích. Vinařský dům nabízí skvělý pobyt v útulném penzionu, a vynikající pokrmy v příjemné restauraci s barem a letní zahrádkou s dětským hřištěm.

Hotel Spa Hotel Schlosspa

Hotel,Spa,Hotel,Schlosspark,ubytování,Karlovy,Var – Spa Hotel Schlosspark se skládá ze čtyř budov. Po modernizaci budov byl uveden do provozu v dubnu 2010 jako čtyřhvězdičkový hotel. Ve Spa Hotelu Schlosspark je 28 standardních dvoulůžkových pokojů, 5 dvoulůžkových pokojů lux, 2 pokoje Schlosspark Suite a 1 prezidentské apartmá.

Hotel Melodie ubytování F

Hotel,Melodie,ubytování,Františkovy,Lázně,Frantis – O Vaše pohodlí v hotelu Melodie ve Františkových Lázních se postará celkem 35 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou velmi útulné s nádechem rodinného prostředí vybavený stylovým nábytkem, TV+SAT, WC. U hotelu Melodie

Načítání trvalo 0.0636 sekund.