+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Reza ubytování Františkovy Lázně

Klíčová slova: Hotel,Reza,ubytování,Františkovy,Lázně,Frantiskovy

E-mail: Hotel-Frantiskovy-Lazne-Reza@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. prosince 2009

Popis: Hotel Reza má k dispozici 41 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů, z toho 40 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový. Nabídka pokojů pro tělesně postižené byla rozšířena - z 1 na 2. V 6ti větších dvoulůžkových .

Web: www.hotel-reza.ubytovani-cz.info/Frantiskovy-Lazne.htm

Další související informace

Penzion Relax ubytování F

Penzion,Relax,ubytování,Františkovy,Lázně,Frantis – Pension nabízí ubytování v deseti standardně vybavených dvoulůžkových pokojích a apartmánech. V pokojích jsou samozřejmě TV se satelitním připojením, chladničky, koupelny a toalety a většina pokojů má své balkony. V celém pensionu je internetové připojení pomocí WiFi zdarma.

Hotel Spa resort Tree of

Hotel,Spa,resort,Tree,of,Life,ubytování,Lázně,Běl – Nově vybudovaný Spa resort Tree of Life, který je součástí léčebného komplexu Lázní Bělohrad představuje výjimečný objekt, vzdálený 90 minut od hlavního města Prahy, který je od srpna 2009 otevřen jako nový.

Hotel Saint Moritz ubytov

Hotel,Saint,Moritz,ubytování,Mariánské,Lázně,Mari – V hotelu St. Moritz jsou vítány jsou rodiny i s malými dětmi. Krásného počasí můžete využít nejen k procházkám, ale i ke hře tenisu na blízkých kurtech či golfu na hřišti, kde jej hrával sám britský král. O Vaše pohodlí budou pečovat přátelští hostitelé, kteří Vám rádi nabídnou komfortní

Načítání trvalo 0.0830 sekund.