+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Rieger ubytování Jičín

Klíčová slova: Hotel,Rieger,ubytování,Jičín,Jicin,ubytovani

E-mail: Hotel-Jicin-Rieger@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2009

Popis: K dispozici je 11 dvoulůžkových a třílůžkových moderně vybavených pokojů a jeden apartmán. Pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, SAT, lednicí a po celé budově lze zdarma využít bezdrátové připojení k intrenetu.

Web: www.hotel-rieger-jicin.rs-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Paříž ubytování Jič

Hotel,Paříž,ubytování,Jičín,Jicin,Pariz,ubytovani – V hotelu Paříž je 80 lůžek k ubytování ve 35 pokojích. Jsou k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a apartmány pro 3, 4 nebo 5 osob. Nabízíme 16 nových dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové a dva apartmány.

Hotel Amour Hotel Residen

Hotel,Amour,Hotel,Residence,ubytování,Praha,1,uby – Hotel nabízí ubytování ve stylově vybavených apartmánech, které jsou složeny z jedné až tří obytných místností, kuchyňského koutu a mezaninu, který může sloužit jako další ložnice. V apartmánech je dubová podlaha a z oken je nezapomenutelný výhled na kostel sv. Mikuláše a další historické budovy. V přízemí paláce se nachází známá kavárna, restaurace, směnárna a různé obchůdky.

Apartmán Milena ubytování

Apartmán,Milena,ubytování,Jičín,Jicin,ubytovani – Apartmán Milena v Jičíne se nachází v I. patře rodinného domku ve vilové čtvrti s vlastním vchodem, pozemkem a verandou. Kapacita - 5 lůžek + 1 dětská postýlka. V apartmánu jsou 2 ložnice, 1 obývací pokoj, kuchyň, chodba, WC, koupelna, balkón, veranda. Venku je zahradní nábytek, možnost grilování. Apartmán Milena v Jičíně je obsazován jednou rodinou. Vždy je k užívání celá plocha apartmánu i při obsazení 1 osobou.

Načítání trvalo 0.0839 sekund.