+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Rieger ubytování Jičín

Klíčová slova: Hotel,Rieger,ubytování,Jičín,Jicin,ubytovani

E-mail: Hotel-Jicin-Rieger@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2009

Popis: K dispozici je 11 dvoulůžkových a třílůžkových moderně vybavených pokojů a jeden apartmán. Pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, SAT, lednicí a po celé budově lze zdarma využít bezdrátové připojení k intrenetu.

Web: www.hotel-rieger-jicin.rs-ubytovani.info/

Další související informace

Český ráj ubytování

český,ráj,ubytování,jičín,turnov,trosky – Soustředěná aktuální nabídka ubytování v Českém ráji a okolí. Chaty, chalupy, penziony, rekr. střediska a další možnosti ubytování. Přímé kontakty na ubytovatele. Informace o památkách a přírodních zajímavostech.

Hotel Pohádka ubytování M

Hotel,Pohádka,ubytování,Most,Pohadka,ubytovani – Kapacita hotelu Pohádka je 22 lůžek + 8 přistýlek. Každý pokoj nabízí vlastní wc, masážní box, tv, mezi společné vybavení patří : terasa, či venkovní posezení, do hotelu je bezbariérový přístup. Restaurace Pohádka je stylově zařízena, umístěna v krásném prostředí u tenisových kurtů v Mostě, která nabízí příjemné posezení. Celá restaurace je zařízena v pohádkovém stylu ( vyřezávané pohádkové postavy a výjevy ) a nabízí posezení pro 60 hostů. K dispozici je také letní terasa pro 60 hostů. Nabízíme české speciality, ale i minutky. Restaurace je vhodná pro společenské akce, firemní rauty, večírky, nebo rodinné oslavy.

Načítání trvalo 0.0560 sekund.