+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Riviera ubytování N

Klíčová slova: Hotel,Riviera,ubytování,Nová,Role,Nova,Role,ubyto

E-mail: Hotel-Depoltovice-Riviera@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2011

Popis: K ubytování slouží 51 útulných pokojů 1 až 4 lůžkových. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, Sat-TV převážná většina z nich i balkónem a minibarem. Vyhovují všem věkovým kategoriím a svou velikostí i rodinám s dětmi

Web: www.hotel-riviera-nova-role.az-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Resort Beach Nová Ž

Hotel,Resort,Beach,Nová,Živohošť,ubytování,Křečov – Přímo u Slapské přehrady se nachází překrásné ubytování v Resort Beach v krásném malém městečku Nová Živohošť. Kemp je usazený do malebné přírody, který láká ke strávení příjemné a klidné rodinné dovolené. Resort Beach Nová Živohošť je nově vybudovaný areál, jenž nabízí maximální komfort při pobytu v přírodě. Hosté ocení převážně kvalitní ubytování a osobní přístup.

Hotel Valdštejn ubytování

Hotel,Valdštejn,ubytování,Liberec,Valdstejn,ubyto – Hotel byl v roce 1994 kompletně zrekonstruován a z větší části nově dostavěn. Hotel vyniká skvělou kuchyní s důrazem na staročeskou tradici a kvalitou ubytovacích služeb i díky komorní klidné atmosféře. Kapacita hotelu je 58 lůžek ve 26 pokojích a 2 dvoulůžkových apartmá. K vybavení pokojů patří WC, sprcha, rádio, TV satelit, telefon, lednice s minibarem – možnost čerpat konzumaci v rámci služby 1000 inclusive. Atmosféru pokojů doplňuje stylový nábytek imitující dobu 17. století.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.