+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Romance Puškin

Klíčová slova: Hotel Romance Puškin

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2010

Popis: Hotel Romance se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů a hosté tak mají jedinečnou možnost prožít příjemný pobyt v těsné blízkosti Vřídla a Tržní kolonády. K dispozici jsou prostorné a stylově vybavené jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, dva rodinné apartmenty a dva Suite Exclusive.

Web: romance.hotel.cz/

Další související informace

Hotel ZLATÁ HVĚZDA

Hotel ZLATÁ HVĚZDA – Čtyřhvězdičkový renesanční hotel <stgrong>Zlatá hvězda naleznou návštěvníci jižních Čech přímo v historickém srdci malebného lázeňského městečka <a href="http://hotel.cz/trebon/" >Třeboň</a>, zapsaného na seznamu chráněných památek UNESCO.

Amenity Zlín

hotel, Wellnes hotel, hotel Amenity, relaxační – Relaxační komplex hotel Amenity wellness ve Zlíně nabízí ubytování v samém centru krajského města. K ubytování slouží sedm plně vybavených 2lůžkových pokojů nebo rodinný pokoj se dvěmi ložnicemi. V každém pokoji se nachází minibar, tv, satelit, připojení na internet, trezor, telefon. Zlínské okolí se může pochlubit řadou cenných přírodních lokalit, jako jsou přírodní parky Chřiby, Želechovické paseky nebo Hostýnské vrchy. Opomenout nelze ani zoologickou zahradu ve Zlíně.

Hotel BEROUNKA v Kralovicích

Hotel BEROUNKA ,ubytování v – Hotel v malé obci Liblín, která leží v krásném údolí na soutoku řek Střely s Berounkou v chráněné krajinné oblasti Horní Berounka, se nachází 100 m od řeky nedaleko důležitého mostu spojujícího okresy Plzeň-sever a Rokycany. Vedle pohodlného ubytování ve standartně vybavených pokojích nabízí hotel další doprovodné služby, skvělou gastronomii, široké možnosti kulturního i sportovního vyžití.Hotel Berounka je připraven Vám poskytnout vhodné podmínky k uspořádání firemních akcí, seminářů, školení, narozeninových akcí, oslav či svateb.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.