+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Rustikal

Klíčová slova: hotel hustopeče, hotely hustopeče, hotely jižní mo

E-mail: info@rustikal.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2012

Popis: Hotel Rustikal - náš komplex zahrnuje restauraci, ubytování, pizzerii, bowling, vinárnu, vinný sklep, archivní sklípek, vinařství, konferenční sál pro 200 osob, dva školící salonky pro 20 osob, SteakHouse a autokemp Formanka. Stylový hotel se nachází na jihu jižní Moravy v městečku Hustopeče. V historických prostorách je vinárna a vinný sklep s kapacitou 210 míst. Pokoje jsou nové a útulné se sociálním zařízením a TV. Zaparkujete na zabezpečeném parkovišti za hotelem.

Web: http://www.rustikal.cz/

Další související informace

Ubytování v Praze

Ubytování, Praha, Ubytování v Praze, Hotely – Ubytování v Praze nabízí adresář hotelů, penzionů, hotelů a apartmánů s možností online rezervace. Výběr ubytování od 1 hotelů po 5 hvězd, hotely v Praze a okolí.

CA Zájezdy-lastminute.cz

Lastminute zájezdy dovolená cestování hotely – Zájezdy-lastminute.cz - last minute i katalogové zájezdy, tisíce lastminute - pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, lyžařské zájezdy, potápění, exotika, i luxusní zájezdy do atraktivních destinací. On-line prodej po celé ČR.

Levné ubytování v Praze

ubytování v Praze, hotely v praze, levné ubytování – Široká nabídka ubytování v Praze. Pražské hotely a apartmenty většinou v centru Prahy. Naše tipy na delší pobyty a skupinové rezervace. Populární penziony, apartmány a hotely v Praze. Objednejte si jeden z hotelu pro ubytování v Praze z pohodlí Vašeho domova, rychle a pohodlně, rezervace se provádí bez jakýchkoliv poplatků. Přejeme příjemnou dovolenou v jednom z naších apartmánů, penzionu, hostelu a hotely v Praze.

Načítání trvalo 0.0692 sekund.