+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Rustikal

Klíčová slova: hotel hustopeče, hotely hustopeče, hotely jižní mo

E-mail: info@rustikal.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2012

Popis: Hotel Rustikal - náš komplex zahrnuje restauraci, ubytování, pizzerii, bowling, vinárnu, vinný sklep, archivní sklípek, vinařství, konferenční sál pro 200 osob, dva školící salonky pro 20 osob, SteakHouse a autokemp Formanka. Stylový hotel se nachází na jihu jižní Moravy v městečku Hustopeče. V historických prostorách je vinárna a vinný sklep s kapacitou 210 míst. Pokoje jsou nové a útulné se sociálním zařízením a TV. Zaparkujete na zabezpečeném parkovišti za hotelem.

Web: http://www.rustikal.cz/

Další související informace

Hotely v Praze

Hotely v Praze, Praha, hotel, hotely, ubytování – Hotely v Praze - Praha ubytování a hotely 1 až 5 hvězd. Informace o ubytování v hotelech. Hotely v Praze

Ubytovanie a taxi na Slovensku, PR články

ubytovanie, ubytovanie Slovensko, hotely Slovensko – Chaty, chalupy, hotely, rekreačné zariadenia, ubytovacie zariadenia, priváty. Taxislužby na Slovensku. PR články pre ubytovanie a taxi služby. Zadarmo, bez registrácie, rýchle pridávanie ubytovacích zariadeni, taxi služieb a PR článkov.

Royal Market

prodej kůže, kůže do domácností, kůže pro hotely – Prodej kůže nejvyšší kvality vhodné do domácností, interiérů s vysokým provozem a intenzivním používáním - kůže pro hotely, kanceláře a gastro. Dodavatel kůže pro zpracovatele kůží a výrobce čalouněného nábytku.

Načítání trvalo 3.4431 sekund.