+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Rustikal

Klíčová slova: hotel hustopeče, hotely hustopeče, hotely jižní mo

E-mail: info@rustikal.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2012

Popis: Hotel Rustikal - náš komplex zahrnuje restauraci, ubytování, pizzerii, bowling, vinárnu, vinný sklep, archivní sklípek, vinařství, konferenční sál pro 200 osob, dva školící salonky pro 20 osob, SteakHouse a autokemp Formanka. Stylový hotel se nachází na jihu jižní Moravy v městečku Hustopeče. V historických prostorách je vinárna a vinný sklep s kapacitou 210 míst. Pokoje jsou nové a útulné se sociálním zařízením a TV. Zaparkujete na zabezpečeném parkovišti za hotelem.

Web: http://www.rustikal.cz/

Další související informace

Hotely v Praze, levné ubytování

hotely v praze – http://www.hotel-praha.mypage.czStránka Hotely nabízí ubytování v hotelu a v penzionu nejen v Praze ale i po celé České republice. Luxusní hotely, levné hotely, romantické hotely, hodinové hotely, penziony, apartmány.

Zadar, Chorvatsko

zadar, chorvatsko, ubytování, apartmány, hotely – Vyberte si z naší ponuky místo pro letní dovolenou na Zadarské riviére. Zadar má mnoho zajímavostí jako Mořské varhany, Pozdrav slunci, pláže přímo ve městě, mnohé restaurace, kluby a bary pro zábavu. Rezervujte si apartmán nebo pokoj přímo u moře!

Rezervace hotelů on-line

hotely – On line rezervace a cenové porovnání hotelů všech kategorií v kterékoliv destinaci. Porovnejte cenu ubytování a naplaťte více než musíte. Pro Vaší dovolenou, služební cestu nebo jen výlet.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.