+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Rustikal

Klíčová slova: hotel hustopeče, hotely hustopeče, hotely jižní mo

E-mail: info@rustikal.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2012

Popis: Hotel Rustikal - náš komplex zahrnuje restauraci, ubytování, pizzerii, bowling, vinárnu, vinný sklep, archivní sklípek, vinařství, konferenční sál pro 200 osob, dva školící salonky pro 20 osob, SteakHouse a autokemp Formanka. Stylový hotel se nachází na jihu jižní Moravy v městečku Hustopeče. V historických prostorách je vinárna a vinný sklep s kapacitou 210 míst. Pokoje jsou nové a útulné se sociálním zařízením a TV. Zaparkujete na zabezpečeném parkovišti za hotelem.

Web: http://www.rustikal.cz/

Další související informace

Hotely a penziony v CR

Hotely penziony Ceska republica – Hotel-in-czech.com podava aktualni a presnou informaci pro hotele na uzemi Ceske republiky. Pro kazdy objekt jsou dany vsechny potrebne udaje pro primy kontakt jako napriklad telefony a websyte, jako i mapa pro jeho umisteni ve meste.

Úklid Richard Homola

úklid hustopeče, úklid, hospodyně, mytí oken. – Úklid domácností a komerčních prostor. Mytí oken. Čištění koberců, čalounění, interiérů vozidel a autobusů. Péče o Váš vozový park. Správa a údržba nemovitostí. Půjčovna strojů Kärcher. Kompletní úklidový servis.

Ubytovanie na Slovensku

Ubytovanie na Slovensku, hotely – Portál Hotel24.sk ponúka kvalitné a overené ubytovanie na Slovensku a v Českej republike. Vyberte si z viac než 1500 hotelov v oboch krajinách. Rýchla rezervácia ubytovania, telefonická podpora, platíte rovnaké ceny ako v hoteli.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.