+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Rustikal

Klíčová slova: hotel hustopeče, hotely hustopeče, hotely jižní mo

E-mail: info@rustikal.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2012

Popis: Hotel Rustikal - náš komplex zahrnuje restauraci, ubytování, pizzerii, bowling, vinárnu, vinný sklep, archivní sklípek, vinařství, konferenční sál pro 200 osob, dva školící salonky pro 20 osob, SteakHouse a autokemp Formanka. Stylový hotel se nachází na jihu jižní Moravy v městečku Hustopeče. V historických prostorách je vinárna a vinný sklep s kapacitou 210 míst. Pokoje jsou nové a útulné se sociálním zařízením a TV. Zaparkujete na zabezpečeném parkovišti za hotelem.

Web: http://www.rustikal.cz/

Další související informace

Levné ubytování v Praze

Levné ubytování v Praze, Praha, hotel, hotely – Levné ubytování v Praze, Ubytování Praha lastminute ceny v online rezervačním systému Levné ubytování v Praze - Praha, Brno, Česká republika. Levné ubytování v Praze, Ubytování Praha lastminute ceny v online rezervačním systému Levné ubytování v Praze - Praha, Brno, Česká republika.

Úklid Richard Homola

úklid hustopeče, úklid, hospodyně, mytí oken. – Úklid domácností a komerčních prostor. Mytí oken. Čištění koberců, čalounění, interiérů vozidel a autobusů. Péče o Váš vozový park. Správa a údržba nemovitostí. Půjčovna strojů Kärcher. Kompletní úklidový servis.

Hotely České Budějovice

hotely Ceske Budejovice,Ceske Budejovice ubytovani – Hledáte-li kvalitní a levné ubytování mezi hotely v Českých Budějovicích, přijměte nabídku levného ubytování Minor, které se nachází v klidné části města České Budějovice. V okolí hotelů v Českých Budějovicích je spousta historických i kulturních památek. Minor patří mezi levné ubytování a hotely v Českých Budějovicích. Hotely České Budějovice jsou vhodné pro služební cesty a dovolenou. V okolí hotelů v Českých Budějovicích je mnoho cyklistických i turistických tras. Levné ubytování Minor i ostatní hotely ve městě České Budějovice mají ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí. Hotely České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst. Levné ubytování Minor České Budějovice má více než dvacetiletou tradici a patří mezi první hotely a ubytování ve městě České Budějovice. Je vhodné pro všechny, kteří hledají mezi hotely v Českých Budějovicích kvalitní a levné ubytování. Levné ubytování Minor České Budějovice Vám nabídne pokoje, které jsou rozděleny na kuřácké i nekuřácké. Ubytování Minor patří mezi levné ubytování a hotely v Českých Budějovicích, které jsou vybaveny parkovištěm a restaurací. Klidné a levné ubytování nabízí hotely v okrajových částech města České Budějovice.

Načítání trvalo 3.7281 sekund.