+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Sanatorium Klíma ub

Klíčová slova: Hotel,Sanatorium,Klíma,ubytování,Františkovy,Lázn

E-mail: Hotel-Frantiskovy-Lazne-Klima@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2011

Popis: Sanatorium Klíma ve Františkových Lázních Vás ubytuje ve stylově zařízených a pohodlných jedno a dvoulůžkových pokojích, nebo v rustikálně zařízených studiích a apartmánech. Dále jsou k dispozici prostorné apartmány ve vedlejší budově s terasou a lehátky. Vybavení pokoje Sanatoria Klíma: Sprcha, WC, TV-SAT, telefon, chladnička, trezor, fén, balkon, župan v ceně. Vybavení sanatoria: Recepce, výtah, jídelna s krbem, denní bar, kavárna, společenská místnost, venkovní bazén, vnitřní bazén.

Web: www.hotel-sanatorium-klima.cr-ubytovani.com/Frantiskovy-Lazne.htm

Další související informace

Hotel Neruda ubytování Pr

Hotel,Neruda,ubytování,Praha,1-Malá,Strana,Praha, – Hotel Neruda leží v pěší vzdálenosti od nejznámějších pražských památek jako Karlův most, Staroměstské náměstí, Nové Město a Václavské náměstí. Romantické ubytování v hotelu Neruda je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v Praze.

Hotel Pawlik ubytování Fr

Hotel,Pawlik,ubytování,Františkovy,Lázně,Frantisk – Propojením dvou budov, Pawlik a Isis s Aquaforem – světem vody a relaxace, Fitforem – fitness & wellness centrem a Císařskými lázněmi vzniklo něco úžasného. Tento komplex se nachází ve Františkových lázních.Hosté mohou vybírat z 148 jednolůžkových pokojů, 111 dvoulůžkových pokojů, 3 apartmá, 1 exkluzivní apartmá.

Hotel Sanatorium Astoria

Hotel,Sanatorium,Astoria,ubytování,Karlovy,Vary,u – Ubytování je k dispozici 28 jednolůžkových a 72 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje sanatoria jsou moderně a útulně zařízeny, maji vlastní sociálni zařízení, TV (satelit), rádio, telefon a lednici. Velmi příznivá poloha Sanatoria Astoria v centru lázeňského území Karlových varů, přímo naproti Mlýnské kolonádě s léčivými prameny.

Načítání trvalo 0.3238 sekund.