+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Sanatorium Klíma ub

Klíčová slova: Hotel,Sanatorium,Klíma,ubytování,Františkovy,Lázn

E-mail: Hotel-Frantiskovy-Lazne-Klima@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2011

Popis: Sanatorium Klíma ve Františkových Lázních Vás ubytuje ve stylově zařízených a pohodlných jedno a dvoulůžkových pokojích, nebo v rustikálně zařízených studiích a apartmánech. Dále jsou k dispozici prostorné apartmány ve vedlejší budově s terasou a lehátky. Vybavení pokoje Sanatoria Klíma: Sprcha, WC, TV-SAT, telefon, chladnička, trezor, fén, balkon, župan v ceně. Vybavení sanatoria: Recepce, výtah, jídelna s krbem, denní bar, kavárna, společenská místnost, venkovní bazén, vnitřní bazén.

Web: www.hotel-sanatorium-klima.cr-ubytovani.com/Frantiskovy-Lazne.htm

Další související informace

Hotel Reza ubytování Františkovy Lázně

Hotel,Reza,ubytování,Františkovy,Lázně,Frantiskovy – Hotel Reza má k dispozici 41 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů, z toho 40 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový. Nabídka pokojů pro tělesně postižené byla rozšířena - z 1 na 2. V 6ti větších dvoulůžkových .

Hotel Krásná Vyhlídka uby

Hotel,Krásná,Vyhlídka,ubytování,Stachy,Krasna,Vyh – Nekuřácký hotel Krásná Vyhlídka se vyznačuje kuriozitou a to, že že umožnuje na východní straně hory Javorník pohled do rozlehlé šumavské krajiny. Hotel Krásná Vyhlídka je převážně spojen bohatou minulostí již mnoho let nabízející hostinské služby všem turistům, či jiným dobrodruhům. Nyni se můžete v hotelu Krásná Vyhlídka ubytovat ve dvou různých kategoriích. K dispozici jsou tři vícelůžková apartmá s vlastním sociálním zařízením vybaveným umyvadlem, WC a sprchou. Dále je možnost ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích s novým společným sociálním zařízením na chodbě. Dva 5-ti lůžkové pokoje s novým společným sociálním zařízením na chodbě. Celková kapacita hotelu je 34 lůžek. Parkování je zabezpečeno na parkovišti přímo u hotelu. V hotelu Krásná Vyhlídka je preferována dobrá a domácí strava bez konzervantů a polotovarů. K snídani si hosté hotelu pochutnají na bohatých švédských stolech, kam Vás přivede vůně ranní kávy a není zapomínáno ani na racionální stravu nebo kakao pro malé děti. K snídani samozřejmě patří křupavé teplé rohlíky z místní pekárny. Po Vašem výletě či exkurzi na vás budou čekat večeře dle osvědčených receptů.

Hotel Sanatorium Westend

Hotel,Sanatorium,Westend,ubytování,Mariánské,Lázn – Hotel Westend se nachází v lázeňském centru města Mariánské Lázně. V těsném sousedství je tedy možnost prožít společenský mariánskolázeňský život např. na lázeňské kolonádě se zpívající fontánou, v městském divadle, nebo klid a potěšení z okolní přírody CHKO Slavkovského lesa.

Načítání trvalo 0.3740 sekund.