+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Seneca

Klíčová slova: Hotel Seneca, ubytování, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2011

Popis: Po celkové rekonstrukci domu jsme pro Vás připravili celkem 9 pokojů vybavených vlastním sociálním zařízením, televizory se satelitním příjemem, telefony a minibary. Součástí hotelu je i sauna, kterou naši hosté mohou využívat po celý rok. Hotel Seneca se nachází v pěší zóně, do které je vjezd povolen s platnou reservací.

Web: seneca.hotel.cz/

Další související informace

Parkhotel Tosch

Parkhotel Tosch. ubytování, hotel – Ubytování ve 2 - 3 lůžkovém pokoji, snídani formou švédského stolu, polopenzi (3chodé menu, výběr ze tří hlavních jídel), vstup do hotelového krytého bazénu a fitness, tenis, zapůjčení lehátek a slunečníků do parku, vstup na dětské hřiště, parkovné, v případě zájmu zapůjčení dětské postýlky. Parkhotel Tosch se nachází v centru malebného městečka Kašperské Hory, nedaleko hranice s Německem.

Hotel Slunce v Uherském Hradišti

hotel, Hotel Slunce, Slunce, ubytování, Uherské – Luxusní hotel Slunce se nachází v Uherském Hradišti přímo na náměstí. Na náměstí, kterému dominuje hotel a kostel Sv. Františka Xaverského. Pří návštěvě hotelu Slunce v Uherském Hradišti kde se historie střetává s moderním komfortem, naleznete v krásných prostorách renesanční stavby vše, co k modernímu hotelu patří.

Hotel Palatin v Karlových Varech

hotel, ubytování, Hotel Palatin, ubytování v – Náš tříhvězdičkový Hotel Garni Palatin se nachází v centru Karlových Varů a nabízí jedinečnou možnost jak pro lázeňský pobyt tak pro pořádání prezentací, seminářů, zasedání aj. Hotel Garni Palatin nabízí ubytování v 15 komfortně vybavených pokojích s celkovou kapacitou 35 lůžek. Pobyt se psem je možný za poplatek. Možnost parkování pouze na hlídaném parkovišti u hotelu Thermal.

Načítání trvalo 0.0540 sekund.