+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel SHARINGHAM ubytován

Klíčová slova: Hotel,SHARINGHAM,ubytování,Brno-Štýřice,Brno-Styr

E-mail: Hotel-Brno-Sharingham@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. kv?tna 2010

Popis: Samozřejmostí je bezbariérový pokoj včetně přístupu. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici vlastní postýlka i s hračkami. A pro Vaše čtyřnohé mazlíčky je připravena malá pozornost a jejich vlastní pelíšek.

Web: www.hotel-sharingham-brno.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Design Hotel Noem Arch ubytování Brno-Královo Pole

Hotel,Design,Hotel,Noem,Arch,ubytování,Brno-Králov – K ubytování tyto lodní kajuty:dvoulůžkové,trojlůžkové,apartmán.Každá kajuta vybavena stylovým nábytkem,klimatizací,minibarem,sejfem,LCD televizorem,telefonem,připojením na internet,sprchovým koutem s přírodní kosmetikou.Restaurace nabízí mnoho specia

Hotel Elysee ubytování Pr

Hotel,Elysee,ubytování,Praha,1-Nové,Město,Praha,1 – Hotel disponuje 78 elegantně a stylově zařízenými pokoji a 15 luxusními apartmány s parketovou podlahou. K dispozici je také nekuřácké patro a pokoje pro handicapované. Pokoje jsou standardně vybaveny satelitem a TV, telefon s přímou volbou, trezorem, WiFi, minibarem, příslušenství pro přípravu kávy a čaje.

Hotel Morávka ubytování B

Hotel,Morávka,ubytování,Brno-Štýřice,Brno-Styrice – Hotel Morávka se nachází v blízkosti centra Brna a má dobrou dostupnost na dálnicei D1 směr Praha. Hotel Morávka má připravených 33 dvoulůžkových a 11 čtyřlůžkových pokojů, k dispozici je také 1 apartmán.

Načítání trvalo 0.2790 sekund.