+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Sklář

Klíčová slova: Hotel, Sklář, Harrachov

E-mail: netmind2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2012

Popis: Toužíte po jedinečném, luxusním a originálním ubytování v Harrachově či jeho okolí? Dopřejte si pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Sklář, kde si můžete dopřát nerušený odpočinek v komfortně zařízených pokojích.

Web: hotel-sklar.izazitky.cz

Další související informace

Hotel Sirákov

hotel, ubytování, relaxace, rekreace, zlín, vsetín – Hotel - Sirákov - Nádherné ubytování v Beskydech ve wellness centru mezi městy Zlín a Vsetín. Přijďte si odpočinout! Okusit speciality z Hlívy ústřičné! Wellness centrum Sirákov -Nechte se hýčkat! Medové detoxikační, baňkové i klasické masáže, sauna, whirpool, reflexní terapie.

Hotel Polianka / ubytovan

Hotel, Polianka, ubytovanie, Dolná, Lehota, ubyto – V sedemdesiatich miestnej hotelovej reštaurácii Polianka, výhradne nefajčiarska si hostia majú možnosť vybrať z pestrej ponuky jedál a špecialít domácej, ale i zahraničnej kuchyne. Pokrmy si hostia môžu vychutnávať pri pohľade na prírodnú panorámu Krpáčovo.

Hotel Sibelius v Praze

hotel, ubytování, Hotel Sibelius, ubytování v – Ideálně umístěný hotel Sibelius v Praze leží ve velmi klidné, krásné a prestižní části Královských Vinohrad s výbornou dosažitelností všech částí Prahy. V okolí hotelu Sibelius v Praze se nachází mnoho kaváren, restaurací a obchodů. Hotel Sibelius v Praze disponuje 12 prostornými a moderně vybavenými apartmány. Každý z apartmánů hotelu Sibelius v Praze má vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, bezplatným připojením k internetu, telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů a plně vybavenou kuchyňkou.

Načítání trvalo 2.1461 sekund.