+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Slavia ubytování Pr

Klíčová slova: Hotel,Slavia,ubytování,Praha,10-Vršovice,Praha,10

E-mail: Hotel-Praha-Slavia@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2010

Popis: Hotel Slavia*** je umístěn v klidném prostředí sportovního areálu SK SLAVIA. Výborné spojení s centrem umožňují tramvaje, metra a noční linky 50m od hotelu. V bezprostřední blízkosti hotelu je dostatek parkovacích míst pro osobní automobily i autobusy.

Web: www.hotel-slavia-praha-10.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Fontána ubytování Praha 10

Hotel,Fontána,ubytování,Praha,10,Fontana,ubytovani – Hotel Fontána nabízí v Praze 10 ubytování v 1, 2 a 3 lůžkových pokojích. V každém pokoji je k dispozici koupelna (s vanou nebo sprchou, umyvadlem a WC), televize se širokou nabídkou programů, a vybrané pokoje mají balkón, LAN přípojka internetu zdarm

Hotel Ramada Airport Hote

Hotel,Ramada,Airport,Hotel,Prague,ubytování,Praha – Ramada Airport Hotel Prague je situovaný přímo u letiště Praha - Ruzyně Terminál 3. Svou polohou, rozsahem a vysokým standardem poskytovaných služeb je hotel ideální pro obchodní cesty, krátkodobé pobyty a tranzitní ubytování.

Hotel Ostrůvek ubytování

Hotel,Ostrůvek,ubytování,Praha,4-Nusle,Praha,4-Nu – Ubytování v Praze: 3* bezbariérový hotel Ostrůvek Vám nabízí 62 komfortních nekuřáckých jedno- dvou- a třílůžkových pokojů nedaleko od centra Prahy, které je snadno dosažitelné tramvají nebo příjemnou procházkou.

Načítání trvalo 0.3349 sekund.