+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel SLOVAN, Brno

Klíčová slova: Hotel SLOVAN

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2010

Popis: Tříhvězdičkový hotel (83 pokojů) v centru <a href="http://hotel.cz/brno/">Brna</a> s vlastními čtyřpodlažními garážemi(144 míst k parkování). Pokoje jsou mimo jiné vybavené koupelnou s toaletou, satelitní televizí, internetem (zdarma) a telefonem. Součástí ubytovacích služeb je bufetová snídaně. Hostům je v Hotelu Slovan dále k dispozici: restaurace Bugatti (120 míst) s celodenním provozem, internetovský koutek (zdarma), noční klub s diskotékou, biliárová herna, pivnice, kongresový sál a čtyři salonky (18 - 200 míst), prodejna novin a časopisů, ruční myčka aut, copy centrum, sport centrum-spinning, solária, kadeřnický a kosmetický salon. Parkování autobusů přímo před hotelem.

Web: slovan-brno.hotel.cz/

Další související informace

Antik hotel Sofia v Litomyšli

hotel, ubytování, Antik hotel Sofia, ubytování v – Antik Hotel Sofia se vymyká současným trendům v hotelnictví - snaží se udržet formu rodinného hotelu s osobním přístupem ke klientům, kterým nabízí neotřelé zázemí v komorních prostorách budovaných v duchu butikových a designových hotelů.Designový luxusní rodinný hotel v klidné části Litomyšle. Ubytování o kapacitě 32 osob. Uzavřený parking. Česká a bulharská kuchyně. V hotelové galerii pořádáme celoročně prodejní výstavy výtvarných děl. V obchodu Antik prodej křišťálu, soch, obrazů

Hotel Riviera v Jedovnici

Hotel Riviera,ubytování v – Hotel Riviera se nachází v obci Jedovnice , které svou polohou patří do samého centra Moravského krasu. Hotel Riviera nabízí pokoje s balkonem, umývadlem s teplou a studenou vodou a s WC, sprchy jsou společné na patře.Příjemný hotel Riviera nabízí svým hostům kromě ubytování i stravování v restauraci a letní terasu. K rekreačním aktivitám slouží také rybník Olšovec a mnoho turistických a cykloturistických tras.Snídaně teplý a studený bufet, večeře výběr z menu.

Hotel Zámeček v Jetřichovicích

Hotel Zámeček,ubytování v – Hotel Zámeček se nachází v Jetřichovicích a poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Vybrat si můžete ze standardních dvoulůžkových nebo rodinných pokojů s vlastním příslušenstvím vybavené sprchou nebo vanou, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou provolbou. Executive Floor &#8211; první poschodí zámecké budovy nabízí ubytování pro náročnější klientelu - prostorné apartmá s nádherným výhledem či stylově zařízené zámecké pokoje s kvalitně vybavenou koupelnou. Hotel nabízí stravování ve stylové restauraci, která nabízí široký výběr českých jídel i mezinárodní kuchyně .Internetové připojení, parkování u hotelu.

Načítání trvalo 1.7907 sekund.