+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel SLOVAN, Brno

Klíčová slova: Hotel SLOVAN

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2010

Popis: Tříhvězdičkový hotel (83 pokojů) v centru <a href="http://hotel.cz/brno/">Brna</a> s vlastními čtyřpodlažními garážemi(144 míst k parkování). Pokoje jsou mimo jiné vybavené koupelnou s toaletou, satelitní televizí, internetem (zdarma) a telefonem. Součástí ubytovacích služeb je bufetová snídaně. Hostům je v Hotelu Slovan dále k dispozici: restaurace Bugatti (120 míst) s celodenním provozem, internetovský koutek (zdarma), noční klub s diskotékou, biliárová herna, pivnice, kongresový sál a čtyři salonky (18 - 200 míst), prodejna novin a časopisů, ruční myčka aut, copy centrum, sport centrum-spinning, solária, kadeřnický a kosmetický salon. Parkování autobusů přímo před hotelem.

Web: slovan-brno.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Palace Grand - Kúpe

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec – Hosté Hotelu Palace Grand si mohou užít luxus nově otevřeného hotelu. Z většiny pokojů je neopakovatelný výhled přímo na Lomnický Štít. Hotel je přímo spojen s tenisovou halou, bowlingem a moderně vybaveným fitness centrem. Standardně mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé procedury v rámci lázeňského komplexu a kosmetických služeb. Pro děti je připraven dětský koutek. Hotel zajišťuje mnoho dalších doplňkových služeb např. směnárnu, úschovnu cenných předmětů, sekretářské služby aj.

Horský hotel M&M v Ostrově

Horský hotel M & M, – Rodinný soukromý horský hotel je umístěn v malé osadě Nové Město 6 km od Božího Daru v Krušných horách a je zaměřen převážně na dětskou a rodinnou rekreaci i lyžařské pobyty a školy v přírodě dětí za smluvní ceny od 330,- Kč s plnou penzí .Hotel nabízí ubytování o kapacitě 70 lůžek v prostorných pokojích po celkové rekonstrukci.Parkování u objektu.

Hotel DAP v Praze

hotel, ubytování, hotel DAP, ubytování v Praze, – Hotel DAP Praha ***+ se nachází jen několik minut od Pražského hradu, dominantního symbolu Prahy, odkud můžete poznávat zákoutí historické Prahy - Karlův most, Staroměstské náměstí, Malou Stranu. Náš hotel je situovaný ve středu čtvrti Dejvice u stanice metra A "Dejvická" a s přímou autobusovou linkou na letiště Ruzyně. Nabízíme Vám ubytování v 51 klimatizovaných nekuřáckých pokojích. V jejich vybavení nechybí vlastní sociální zařízení (koupelny se sprchou nebo vanou), TV + SAT.

Načítání trvalo 0.0509 sekund.