+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Sněžník

Klíčová slova: Hotel je vybaven 22 pokoji

E-mail: informace@hotelsneznik.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2010

Popis: Hotel je vybaven 22 pokoji s možností přistýlky. Pokoje jsou účelně zařízeny moderním nábytkem, k dispozici na pokojích je rozhlas, TV.Pro naše hotelové hosty nabízíme širokou škálu služeb pro zpříjemnění jejich pobytu

Web: www.hotelsneznik.cz

Další související informace

Hotel Kazdův Dvůr ve Skalné

Hotel Kazdův Dvůr ,ubytování ve – Spa Wellness hotel Kazdův Dvůr se nachází v přímé blízkosti Františkových Lázní nedaleko přírodního unikátu SOOS, v pohádkovém prostředí Krušných Hor malebné vesničky Vonšov u Skalné.Kapacita hotelu činí 41 pokojů v kategorii jedno-dvou-třílůžkových pokojů, suitů a žádaných rodinných apartmá. K dispozici návštěvníkům jsou dvě restaurace, nabízející speciality jak české, tak mezinárodní kuchyně. Útulná vinárna nabízí hostům možnost příjemně strávit čas v romantickém prostředí. V letním období mohou návštěvníci vychutnat nezapomenutelnou atmosféru na hotelovém nádvoří s krytou venkovní terasou a živou hudbou.

Hotel a apartmány U král

Ubytování Jičín, Hotel Jičín, Apartmán Jičín, Poč – Rodinný hotel U krále poskytuje ubytování v centru města Jičín uprostřed malebného regionu Český ráj. Nachází se přímo u Valdštejnova náměstí, kousek od zámku a Valdické brány. Kromě hotelu nabízíme v Jičíně 6 apartmánů.

Načítání trvalo 2.8344 sekund.