+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Sněžník

Klíčová slova: Hotel je vybaven 22 pokoji

E-mail: informace@hotelsneznik.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. z??? 2010

Popis: Hotel je vybaven 22 pokoji s možností přistýlky. Pokoje jsou účelně zařízeny moderním nábytkem, k dispozici na pokojích je rozhlas, TV.Pro naše hotelové hosty nabízíme širokou škálu služeb pro zpříjemnění jejich pobytu

Web: www.hotelsneznik.cz

Další související informace

Hotel Centro

Hotel Centro – Týdenní pobyt pro rodiny s dětmi v hotelu Centro!. Využijte výhodné nabídky a přijeďte k nám na dovolenou, v ceně pobytu je uvítací míchaný nápoj, 6x ubytování se snídaní formou bufetu, večeře výběrem z jídelního lístku s 15% slevou, 1x vstupné do zámku dle vlastního výběru (Lednice, Slavkov, Mikulov), 1x vstup do místního Aquaparku, 1x cyklomapa jižní Moravy + doporučení nejzajímavějších tras, 4 x odpolední dezert, 1x láhev vína na pokoji, 1x projížďka na koni / návštěva farmy, úschova kol po celou dobu pobytu, hodina hry kuželek v Centro klubu, volný přístup na wi-fi, parkovné a všechny daně a místní poplatky. To vše za rodinnou cenu 13 190,- Kč (2 + 2) nebo za 10 790,- pro rodinu s jedním dítětem. Hotel Centro je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic.

Hotel MINOR

Hotel MINOR – Hotel Minor nabízí příjemné a kvalitní hotelové ubytování se snídaní v klidné části města České Budějovice za přijatelné ceny.K dispozici Vám bude restaurace a uzavíratelné parkoviště. Pokoje Hotelu Minor jsou vybaveny sprchou, WC, SAT-TV, minibarem a Wi-Fi připojením na internet zdarma.Ubytování je situováno v jednolůžkových,dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a v jednom apartmá.

Hotel ZLATÁ HVĚZDA

Hotel ZLATÁ HVĚZDA – V historickém centru rodiště slavného hudebního skladatele Bedřicha Smetany se nachází útulný hotel Zlatá Hvězda Najdete zde ubytování ve 30 pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, televizí s příjmem satelitních programů, telefonem a minibarem, využít můžete také vysokorychlostního bezdrátového připojení k internetu. Některé z pokojů nabízí kouzelný výhled na náměstí s podloubím, renesanční zámek a piaristický klášter. Nechcete - li opouštět hotel, čeká na Vás v Hotelu Zlatá Hvězda například sauna nebo fitness, v blízkém okolí hotelu můžete vyzkoušet například tenis, squash, bowling, nebo pétanque. A když už jednou do Litomyšle zavítáte, neměli byste zapomenout na prohlídku zdejšího zámku.

Načítání trvalo 2.6532 sekund.