+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Společenský Dům

Klíčová slova: Hotel Společenský Dům

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2010

Popis: V hotelu Baťov naleznete celkem 112 prostorných pokojů v různých kategoriích. Hosté se mohou ubytovat v jedno, dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích vybavených telefonem, TV a koupelnou s vanou nebo sprchou. Pro náročnější klientelu jsou připraveny luxusní apartmány. Naši hosté jistě ocení kvalitní a chutné pokrmy hotelové kuchyně. Výhodná poloha dělá z Hotelu Baťov ideální výchozí místo pro výlety do blízkého okolí.

Web: spolecensky-dum.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Aplaus Litomyšl

ubytování, Litomyšl, hotel – Hotel Aplaus v historickém centru Litomyšle nabízí ubytování ve 21 pokojích a 2 apartmánech. Hotel zajišťuje rauty, recepce, svatební hostiny, pronájem salonku pro firemní akce a společenská setkání a další služby. Vlastní restaurace, terasa, wellness, kavárna.

Hotel Karlštejn

Hotel Karlštejn – Všechny pokoje hotelu Karlštejn (10 dvoulůžkových a 1 třílůžkový) jsou vybaveny sociálním zařízením s vanou nebo sprchou, součástí všech pokojů je TV/SAT. V blízkosti hotelu Karlštejn jsou Vám k dispozici tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště, golfové hřiště s 27 jamkami, možnost jízd na koních, půjčovna lodí, dobře značené turistické stezky a několik cyklostezek.

Nové Město na Moravě

ubytování Nové město na Moravě, hotel panský dům – Když se řekne Nové Město na Moravě, tak se většině lidí vybaví krásné město ležící v jižním cípu Žďárských vrchů. Jedná se o poměrně historické město, jelikož doba jeho vzniku je datována až do 18 století.

Načítání trvalo 2.0061 sekund.