+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Společenský Dům

Klíčová slova: Hotel Společenský Dům

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2010

Popis: V hotelu Baťov naleznete celkem 112 prostorných pokojů v různých kategoriích. Hosté se mohou ubytovat v jedno, dvou, tří nebo čtyřlůžkových pokojích vybavených telefonem, TV a koupelnou s vanou nebo sprchou. Pro náročnější klientelu jsou připraveny luxusní apartmány. Naši hosté jistě ocení kvalitní a chutné pokrmy hotelové kuchyně. Výhodná poloha dělá z Hotelu Baťov ideální výchozí místo pro výlety do blízkého okolí.

Web: spolecensky-dum.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Dělnický dům v Odrá

Hotel Dělnický dům v Odrách – Hotel Dělnický dům v Odrách je součástí komplexu Dělnického domu a vznikl jako nadstavba původní historické budovy. Jeho provoz byl zahájen na podzim r. 2007, ke 100. výročí založení Dělnického domu v Odrách. Je umístěn nedaleko centra města Oder, v kopcovitém terénu Oderských vrchů. Z jeho pokojů se naskýtá krásný pohled do otevřené krajiny a na město.

Nové Město na Moravě

ubytování Nové město na Moravě, hotel panský dům – Když se řekne Nové Město na Moravě, tak se většině lidí vybaví krásné město ležící v jižním cípu Žďárských vrchů. Jedná se o poměrně historické město, jelikož doba jeho vzniku je datována až do 18 století.

Načítání trvalo -97.77 sekund.