+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Sport

Klíčová slova: Hotel Sport, ubytování, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2011

Popis: Hotel Sport je zaměřen na skupinovou, individuální, poznávací, sportovní, kongresovou i rodinnou turistiku. Naše služby a vybavení hotelu uspokojí každou věkovou skupinu. Hotel Sport nabízí ubytování ve svých 140 prostorných a světlých dvoulůžkových pokojích (včetně apartmánů 2+2). Neplacené služby hotelu: hotelové parkoviště i pro autobusy, směnárna, internetové připojení Wi-Fi ve všech prostorách hotelu, hotelový sejf, buzení, informace.

Web: hsportkpy.penzion.cz/

Další související informace

Parkhotel Tosch

Parkhotel Tosch. ubytování, hotel – Ubytování ve 2 - 3 lůžkovém pokoji, snídani formou švédského stolu, polopenzi (3chodé menu, výběr ze tří hlavních jídel), vstup do hotelového krytého bazénu a fitness, tenis, zapůjčení lehátek a slunečníků do parku, vstup na dětské hřiště, parkovné, v případě zájmu zapůjčení dětské postýlky. Parkhotel Tosch se nachází v centru malebného městečka Kašperské Hory, nedaleko hranice s Německem.

Hotel Zátkův dům v Českých Budějovicích

hotel, ubytování, Hotel Zátkův dům, ubytování v – Hotel Zátkův Dům se nachází v historickém centru Českých Budějovic. Nabízí k ubytování jeden 1-lůžkový pokoj, tři 3-lůžkové pokoje s šest 2-lůžkových pokojů. Tři pokoje jsou s manželkou postelí. Všechny pokoje Hotelu Zátkův Dům v Českých Budějovicích jsou s vlastním sociálním zařízením - prostornou koupelnou se sprchou, WC, vysoušečem vlasů, kosmetickým zrcadlem, minibarem, satelitní TV, telefonem s přímou volbou, pracovním stolem s možností připojení k internetu a trezorem.

Hotel Monaco v Náměšti nad Oslavou

hotel, ubytování, Hotel Monaco, ubytování v – Hotel Monaco v Náměšti nad Oslavou je příjemný hotel střední kategorie s komfortním vybavením hotelových pokojů a kvalitním zázemím. Ubytování je dobře přístupné z dálnice D1 - 30 minut jízdy od Brna a 15 minut od Třebíče. Monaco hotel, ubytování Náměšť nad Oslavou nabízí tyto služby: Otevřené a osvětlené parkoviště, terasa, připojení k internetu, vstup domácích zvířat povolen. Sál s kapacitou 80 míst vhodný pro různé příležitosti jako semináře, konference, firemní schůzky atd.

Načítání trvalo 0.0799 sekund.