+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Sport

Klíčová slova: Hotel Sport, ubytování, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2011

Popis: Hotel Sport je zaměřen na skupinovou, individuální, poznávací, sportovní, kongresovou i rodinnou turistiku. Naše služby a vybavení hotelu uspokojí každou věkovou skupinu. Hotel Sport nabízí ubytování ve svých 140 prostorných a světlých dvoulůžkových pokojích (včetně apartmánů 2+2). Neplacené služby hotelu: hotelové parkoviště i pro autobusy, směnárna, internetové připojení Wi-Fi ve všech prostorách hotelu, hotelový sejf, buzení, informace.

Web: hsportkpy.penzion.cz/

Další související informace

Hotel Memorial

Hotel Memorial, ubytování, hotel – Hotel je situován v klidné části centra města Terezín. Dostupnost z dálnice D8 je cca 10 km. Klimatizace není zahrnuta v ceně pokoje a je hrazena individuálně pouze v případě objednávky hosta. Přistýlka je možná pouze v presidentském apartmá. Pes - pouze malá plemena povolena na základě předběžné dohody. Parkování je možné přímo před hotelem a to pod 24 hodinovým dohledem kamerového systému. Hotel Memorial Vám může nabídnout kromě své pohostinnosti a odpočinku také profesionální relaxační služby v prostředí romantického studia.

Hotel Krakonoš v Rokytnici nad Jizerou

hotel, ubytování, hotel Krakonoš, ubytování v – Rodinný Hotel Krakonoš se nachází v centru města Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce 600 m v západní části Krkonoš. Hotel nabízí sál se 60 místy pro pořádání kongresů a firemních prezentací. V restauraci, vinárně, klubovně či na recepci mají hosté možnost se připojit k internetu zdarma pomocí WiFi. Na recepci a v dětském koutku je pak samostatné PC připojení k internetu. Parkování na hotelovém parkovišti je taktéž zdarma. Pro Váš volný čas je na klubovně připraven biliárd, karambol, elekrické šipky, stolní fotbal, dotykové kvízy, jukebox, stolní hry atd.

Hotel Kurzovní v Loučné nad Desnou

hotel, ubytování, hotel Kurzovní, ubytování v – Sporthotel Kurzovní je nejvýše položeným horským hotelem v ČR. Kapacita 140 lůžek ve 2-4 lůžkových pokojích standard -vlastní sociální zařízení a pokoje turist - WC a koupelny jsou společné. V suterénu fitness centrum a relaxační centrum BALNEO (sauny, masáže whirpool, hydromasážní vana). Venkovní víceúčelové hřiště. V zimě si můžete půjčit běžky nebo snowboard, v létě zase kolo. Zimní sezóna je ideální pro běžkaře - běžecký okruh v délce až 8 km a sjezdové lyžování.

Načítání trvalo 0.0742 sekund.