+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Stará Pošta ubytová

Klíčová slova: Hotel,Stará,Pošta,ubytování,Abertamy,Stara,Posta,

E-mail: Hotel-Abertamy-Stara-Posta@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2010

Popis: Hotel nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích vybavených WC, sprchou a televizorem se satelitním příjmem. Celková kapacita je 28 lůžek ve 14 pokojích. Některé pokoje mají sociální zařízení na chodbách.

Web: www.hotel-stara-posta-abertamy.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Lesní Zámeček ubytování Loučná

Hotel,Lesní,Zámeček,ubytování,Loučná,Loucna,Lesni, – Hotel Lesní zámeček díky své horské poloze a modernímu vybavení nabízí ideální zázemí jak pro rodinnou rekreaci a individuální turistiku, tak pro pořádání lyžařských kurzů, seminářů a školení. V hotelu Lesní zámeček Vám zpříjemní chvíle sauna, solárium, horská kola, lyže a snowboardy nebo billiard.

Penzion Kormorán Vranov

Vranov nad Dyjí,ubytování,penzion,nocleh,hotel, – Penzion se nachází ve Vranov nad Dyjí v intímním prostředí v uzavřeném areálu na břehu řeky Dyje.V okolí Vranova nad Dyjí se nacházi několik hradů a zámků. Z toho nejznámější je Vranovský zámek . Ubytování je vhodné pro páry, rodiny i větší skupiny. Penzion má kapacitu 40 lůžek, všechny pokoje mají sprchu a WC.Ubytování je možné ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlek a v apartmánu s kapacitou 3-5 lůžek. Penzion má společenskou místnost s TV, kde se nabízíme snídane a občerstvení,parkoviště,úschovna kol.

Načítání trvalo 0.0995 sekund.