+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Stará Pošta ubytová

Klíčová slova: Hotel,Stará,Pošta,ubytování,Abertamy,Stara,Posta,

E-mail: Hotel-Abertamy-Stara-Posta@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2010

Popis: Hotel nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích vybavených WC, sprchou a televizorem se satelitním příjmem. Celková kapacita je 28 lůžek ve 14 pokojích. Některé pokoje mají sociální zařízení na chodbách.

Web: www.hotel-stara-posta-abertamy.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Zlatý kohout ubytování Mladá Boleslav

Hotel,Zlatý,kohout,ubytování,Mladá,Boleslav,Mlada, – V tomto příjemném prostředí hotelu Zlatý kohout najdete nevšední, ale komfortní pokoje zařízené stylovým dřevěným nábytkem. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitem který nabízí velý výběr z programů, minibarem a samostatnou koupelnou a WC.

Hotel Lesní Zámeček ubytování Loučná

Hotel,Lesní,Zámeček,ubytování,Loučná,Loucna,Lesni, – Hotel Lesní zámeček díky své horské poloze a modernímu vybavení nabízí ideální zázemí jak pro rodinnou rekreaci a individuální turistiku, tak pro pořádání lyžařských kurzů, seminářů a školení. V hotelu Lesní zámeček Vám zpříjemní chvíle sauna, solárium, horská kola, lyže a snowboardy nebo billiard.

Hotel Ibis Praha Karlín u

Hotel,Ibis,Praha,Karlín,ubytování,Praha,8-Karlín, – Hotel Ibis Praha se nachází v klidné části Karlín. Praha je úžasné město s bohatou historií, pulsující současností a slibnou budoucností. Ať již hosté přijíždí do města z pracovních důvodů, s úmyslem poznávat zdejší pozoruhodné památky nebo jiné kulturní či společenské zájmy, tak v hotelu

Načítání trvalo 0.4024 sekund.