+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Start ubytování Pra

Klíčová slova: Hotel,Start,ubytování,Praha,4,ubytovani

E-mail: Hotel-Praha-Start@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2010

Popis: Hosté hotelu Start mají k dispozici 29 komfotrně a útulně zařízených dvolůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením v podobě toalety a sprchového koutu. V dalším vybavení pokoje je telefon s přímou volbou a televizor se satelitem. Na každý pokoj je možné dodat přistýlku.

Web: www.hotel-start-praha-4.az-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Hejtman ubytování Praha 3-Žižkov

Hotel,Hejtman,ubytování,Praha,3-Žižkov,Praha,3-Ziz – Hotel Hejtman hostům nabízí pohodlné ubytování v 27 prostorných a moderně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. V pokojích hotelu Hejtman hosté naleznou tolik vytouženou oázu klidu.

Hotel Vyšehrad ubytování

Hotel,Vyšehrad,ubytování,Praha,4,Vysehrad,ubytova – Hotel Vyšehrad má velmi výhodnou polohu, Nachází se v nejstarší pamětihodnost Prahy a to na Vyšehradě, pouze dvě stanice metrem od Václavského náměstí a čtyři stanice od Starého Města. Hotel je postaven v secesním slohu 19. století. Hotel Vyšehrad hostům nabídne kvalitní a luxusní ubytování v celkem 27 moderně zařízených pokojích a apartmá. Rozložení pokojů je 4 jednolůžkové pokoje, 22 dvoulůžkových pokojů a 1 nádherné apartmá. Všechny pokoje jsou klimatizovány a vybaveny vlastním sociálním zařízením v podobě sprchy a toalety. Dále pak televizorem se satelitním příjmem, minibarem, telefonem, radiobudíkem, bezpečnostním trezorem a vysoušečem vlasů. Hotelová restaurace Libuše nabízí hostům široký sortiment domácí a mezinárodní kuchyně ve stylovém prostředí. Lobby-bar poskytuje veškeré restaurační služby, včetně širokého sortimentu míchaných nápojů.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.