+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Stein Cheb

Klíčová slova: Hotel, Stein, Cheb

E-mail: netmind2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2012

Popis: Toužíte po odpočinku v klidné a přátelském prostředí? Navštivte ještě dnes tříhvězdičkový hotel Stein Cheb a užijte si ubytování, na které nikdy nezapomenete a budete si ho chtít co nejdřív znovu zopakovat.

Web: hotel-stein-cheb.izazitky.cz

Další související informace

Hotel Europa

Hotel Europa, hotel, ubytovani – Nově zrekonstruovaný Hotel Europa se nachází jen 5 minut od historického centra Brna. Svým hostům nabízí příjemný pobyt s maximálním komfortem a standardem čtyřhvězdičkového hotelu, včetně hotelového parkoviště ve dvoře. Můžete se rozhodnout mezi dvěma typy pokojů - standard a superior. Hotel je situován v tiché části města, jen pár kroků od významných památek, restaurací, klubů a jiných bodů Vašich zájmů.

Hotel Polianka / ubytovan

Hotel, Polianka, ubytovanie, Dolná, Lehota, ubyto – V sedemdesiatich miestnej hotelovej reštaurácii Polianka, výhradne nefajčiarska si hostia majú možnosť vybrať z pestrej ponuky jedál a špecialít domácej, ale i zahraničnej kuchyne. Pokrmy si hostia môžu vychutnávať pri pohľade na prírodnú panorámu Krpáčovo.

Hotel Sv. Hubert

ubytování, hotel, Krušné hory, Boží Dar – Hotel Svatý Hubert najdete přímo v centru krušnohorského městečka Boží Dar. K ubytování slouží stylově zařízené 2 - 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a WiFi. Součástí hotelu je také restaurace,

Načítání trvalo 0.0620 sekund.