+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Studánka Rychnov nad Kněžnou

Klíčová slova: Hotel, Studánka, Rychnov, nad Kněžnou

E-mail: netmind2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2012

Popis: Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, na který nikdy nezapomenete! Neváhejte a ještě dnes si objednejte ubytování v hotelu Studánka Rychnov nad Kněžnou. Čeká na vás spoustu zajímavých wellness a relaxačních zážitků.

Web: hotel-studanka-rychnov-nad-kneznou.izazitky.cz

Další související informace

Hotel Safari

tříhvězdičkový hotel, hotel v ZOO Dvůr Králové – Tříhvězdičkový hotel Safari nabízí po celý rok ubytování v areálu ZOO Dvůr Králové, kde se můžete ubytovat i se svým domácím mazlíčkem, který má na vodítku povolen i vstup do ZOO. Po celou dobu vašeho pobytu máte vstup do ZOO zdarma.

HOTEL SMETANA, KARLOVY VA

lázeňský hotel, Karlovy Vary, ubytování, lázně,spa – Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel v Karlových Varech nabízí ubytování v klidném prostředí prvorepublikové vily se zahradou, lázeňské procedury pod dohledem odborného lekáře, restauraci s možností dietní stravy a kavárnu. Samozřejmostí je i aktualizovaná nabídka akčních nabídek, komplexních balíčků a prodej dárkových poukazů, které můžete využít během celého roku.

Apartmány Kouty v Loučné nad Desnou

Apartmány Kouty,ubytování v Loučné nad Desnou – Nově zbudované Apartmány Kouty se nachází v srdci Jeseníků, přímo v nově otevřeném areálu Kouty.Všechny naše apartmány mají vlastní, plně vybavenou kuchyni, satelitní TV a koupelnu. Ve všech apartmánech je zdarma dostupný Wi-Fi internet.Objekt je situován v těsné blízkosti Kouteckého náměstí - cca 80 m od pokladen a restaurací a do 150 m od dojezdů sjezdových tratí areálu.Ve středisku naleznete dětský park, pojízdný pás, snowpark, běžecké trasy, restaurace, prodejnu, půjčovnu, servis, testcentrum lyží a snowboardů, lyžařskou školu. Bezplatné parkování.

Načítání trvalo 3.7585 sekund.