+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Termál

Klíčová slova: Hotel Termál

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2010

Popis: Hotel so svojou bezkonkurenčnou ponukou služieb a neopakovateľnou atmosférou ponúka tie najlepšie podmienky pre jednotlivcov aj kolektívy. Vynikajúca kvalita za fantastické ceny. V príjemnom hoteli v krásnom horskom prostredí nájdete: * 80 lôžok v jedno a dvojposteľových izbách s prístelkami a apartmánoch * Reštauráciu pre 80 osôb s výbornou kuchyňou * Kongresovú miestnosť, s kompletnou didaktickou technikou * Intímne prostredie nočnej vinárne s krbom * Luxusné wellness – termálny bazén, jacuzzi, sauny, ochladzovací bazén, tropický dážď, teppidárium s plazmovým TV * Rôzne druhy masáží a športových aktivít * Požičovňu bicyklov, šipky, biliard, paintball

Web: hotel-termal-vyhne.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel Gaudeamus

Hotel Gaudeamus – Hotel Gaudeamus je ideálním místem pro konání rodinné nebo individuální rekreace. Hotel Gaudeamus je turistickým hotelem vhodným k celoroční rekreaci. Naši hosté mohou využít bezdrátového připojení k internetu, za poplatek 100 Kč je k dispozici sauna.

Hotel Dukla ve Znojmě

Hotel Dukla,ubytování ve Znojmě,ubytovani,Znojmo, – Hotel se nachází na hlavním směru silnice E 59 směr Praha - Vídeň v jižní části města Znojma a asi 10 km od hraničního přechodu Hatě. Hotel je vzdálen jen 10 min. pěší chůze od centra Znojma.K hotelu je bezbariérový přístup, možný pobyt se zvířetem. Ubytování je členěno do několika kategorií. Na pokoji WC, sprcha, TV. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové. Turistické pokoje mají sociální zařízení společné . V ceně je zahrnuta i snídaně.Hotelová restaurace Vás okouzlí svou otevřeností a stylovým zařízením. V menu naleznete pochoutky z tradiční české a regionální kuchyně. Mezi hotelové služby patří i směnárna, půjčovna jízdních kol, kadeřnice, masáže nebo pedikůra. K zaparkování vozů mohou hosté využít hlídané parkoviště.

Načítání trvalo 0.1087 sekund.