+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Trosky

Klíčová slova: Pension Vega

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2011

Popis: Hotel Trosky se nachází v obci Troskovice, v chráněné krajinné oblasti Český ráj, přímo pod jeho nejznámější dominantou – hradem Trosky. Stojí na místě bývalého „Pensionátu na Troskách“, který postavil a provozoval v 30. letech minulého století restauratér pan František Pozník. Současnou podobu hotel získal po kompletní rekonstrukci v roce 1985. V roce 2005 byla rekonstruována kuchyně a zmodernizovány všechny pokoje.

Web: trosky.hotel.cz/

Další související informace

Pension Svoboda

Pension Svoboda, penzion, ubytovani – Penzion je umístěn v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonošského národního parku, s pěknou vyhlídkou do údolí a nabízí pěkné rodinné prostředí se stylovým nábytkem a domácí kuchyní v příjemném prostředí krkonošského stylu. Součástí stylového penzionu Svoboda je restaurace, kde se začíná den snídaní, která je bohatá a podává se formou švédského stolu. Nabízí se možnost dokoupení polopenze, která zahrnuje jednotné jídelní menu.

Pension Hochwald

Pension Hochwald, ubytovani, penzion – Pro hosty je připraveno ubytování v 6 dvoulůžkových a třílůžkových pokojích standardního vybavení. V případě zájmu lze na pokoj dát dětskou postýlku. Na penzion navazuje zahrada s krbem a ohništěm, umožňující celodenní posezení s přáteli, popřípadě večerní grilování na ohni. Zájemci o cykloturistiku si mohou v penzionu zapůjčit kolo; vlastní kola si mohou uložit v kolárně. Kouření je umožněno na zahradním posezení vzadu za penzionem.

Pension Gerle v Černém Dole

Pension Gerle,ubytování v Černém – Pension Gerle se nachází ve vyhlášeném lyžařském centru Černý Důl,Penzion Gerle v Černém Dole nabízí ubytování ve třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích a samostatných apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, apartmány navíc kompletně vybavenou kuchyňkou. Po domluvě je možné ubytování s domácím mazlíčkem.Součástí penzionu je společenská místnost s televizí se satelitním příjmem, jídelna, lyžárna/kolárna, plně vybavená kuchyň .Ubytovatelé nezajišťují stravování, to je možné zajistit v 50 m vzdáleném hotelu. Další restaurace a obchody najdete v dosahu pár desítek metrů v centru Černého Dolu.

Načítání trvalo 0.0869 sekund.