+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Trosky

Klíčová slova: Pension Vega

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2011

Popis: Hotel Trosky se nachází v obci Troskovice, v chráněné krajinné oblasti Český ráj, přímo pod jeho nejznámější dominantou – hradem Trosky. Stojí na místě bývalého „Pensionátu na Troskách“, který postavil a provozoval v 30. letech minulého století restauratér pan František Pozník. Současnou podobu hotel získal po kompletní rekonstrukci v roce 1985. V roce 2005 byla rekonstruována kuchyně a zmodernizovány všechny pokoje.

Web: trosky.hotel.cz/

Další související informace

Alpen Pension - ubytování

ubytování, Kaprun, Zell Am Zee, penzion, pension – Pension a hotel Praga mezi Kaprunem a Zell Am Zee nabízí ubytování ve 2 až 4 lůžkových kompletně vybavených pokojích a apartmánech, kapacita ubytování 72 osob. Internet zdarma. Restaurace s českou obsluhou, česká kuchyně, příjemné prostředí.

pension Císař

pension Císař – Pension Císař se nachází v centru rekonstruovaného lázeňského komplexu s celou řadou lázeňských domů, zrekonstruovaného Krušnohorského divadla, nového plaveckého areálu se squashovými kurty,posilovnou a jinými sportovními areály

Motel Vega v Sezimově Ústí

Motel Vega ,ubytování Sezimovo – Motel s celoročním provozem , který se nachází na mezinárodní silnici E55, 5km jižně od města Tábora, ve směru na České Budějovice.Motel nabízí 8 dvoulůžkových pokojů + 3 dvoulůžkové pokoje s manž. postelemi (vše s možností přistýlky). Pokoje jsou vybaveny: WC, sprcha, TV, telefon, připojení k internetu a Wi-fi v recepcisprcha pro neubytované hosty, vířivá vana, letní terasy, ubytování se snídaní, restaurace v dosahu. Parkování u motelu, možnost bezbariérového ubytování. Personál mluví česky, anglicky. Úschovna kol a sportovního vybavení. Wi-fi připojení zdarma.

Načítání trvalo 1.4925 sekund.