+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Trosky

Klíčová slova: Pension Vega

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2011

Popis: Hotel Trosky se nachází v obci Troskovice, v chráněné krajinné oblasti Český ráj, přímo pod jeho nejznámější dominantou – hradem Trosky. Stojí na místě bývalého „Pensionátu na Troskách“, který postavil a provozoval v 30. letech minulého století restauratér pan František Pozník. Současnou podobu hotel získal po kompletní rekonstrukci v roce 1985. V roce 2005 byla rekonstruována kuchyně a zmodernizovány všechny pokoje.

Web: trosky.hotel.cz/

Další související informace

Pension Luky

Pension Luky, penzion, ubytovani – Pension Luky ve Špindlerově Mlýně vás ubytuje ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkami a vícelůžkových apartmánech s malými kuchyňskými kouty. V ceně ubytování budete mít snídani, parkování jednoho vozu na pokoj, Wi-Fi připojení na internet, rekreační poplatky a při týdenním pobytu také saunu. Rovněž si můžete pronajmout garážové stání. V lyžárně oceníte vysoušeč bot.

Pension Bernard

Pension Bernard – Pension Bernard Vám nabízí své služby luxusního ubytování. Pokud hledáte ubytování na Šumavě hezké, útulné, přímo v lese a u řeky tak jsme to pro Vás. Pension Bernard Vám nabízí své služby luxusního ubytování. Pokud hledáte ubytování na Šumavě hezké, útulné, přímo v lese a u řeky tak jsme to pro Vás.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.