+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Trosky

Klíčová slova: Pension Vega

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2011

Popis: Hotel Trosky se nachází v obci Troskovice, v chráněné krajinné oblasti Český ráj, přímo pod jeho nejznámější dominantou – hradem Trosky. Stojí na místě bývalého „Pensionátu na Troskách“, který postavil a provozoval v 30. letech minulého století restauratér pan František Pozník. Současnou podobu hotel získal po kompletní rekonstrukci v roce 1985. V roce 2005 byla rekonstruována kuchyně a zmodernizovány všechny pokoje.

Web: trosky.hotel.cz/

Další související informace

Pension Seidl

Pension Seidl, penzion, ubytování – Horský pension Seidl je tradiční dům v typické krkonošské architektuře nabízí svým hostům klidné a útulné ubytování v komfortních dvou-, tří-, čtyř- i pětilůžkových pokojích se sprchou, WC a TV-SAT. Hosté si mohou zapůjčit dětskou postýlku, využívat lyžárnu či úschovnu kol. Bohaté, vydatné a pestré snídaně uspokojí jistě i náročného hosta. Rádi Vám připravíme pro posilnění během dne vydatnou svačinu. Ubytování je možné objednat i s polopenzí.

Pension Svoboda

Pension Svoboda, penzion, ubytovani – Penzion je umístěn v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonošského národního parku, s pěknou vyhlídkou do údolí a nabízí pěkné rodinné prostředí se stylovým nábytkem a domácí kuchyní v příjemném prostředí krkonošského stylu. Součástí stylového penzionu Svoboda je restaurace, kde se začíná den snídaní, která je bohatá a podává se formou švédského stolu. Nabízí se možnost dokoupení polopenze, která zahrnuje jednotné jídelní menu.

Pension Patrik & Filip v Harrachově

Pension Patrik & Filip,ubytování v – Penzion Patrik a Filip se nachází v Harrachově přímo na hlavní třídě krásného městečka.Penzion Patrik a Filip v Harrachově disponuje ubytovací kapacitou 30 lůžek. V penzionu je 11 pokojů, z toho dva apartmány. Pokoje jsou dvou až pětilůžkové, s možností přistýlky. Každý pokoj penzionu má samostatné sociální zařízení se sprchovými kouty a televizi se satelitem. Penzion nabízí hostům snídaně. V případě zájmu je možné domluvit polopenzi v restauraci, která se nachází kousek od penzionu. Nebo můžete navštívit, některou s okolních restaurací.Penzion nabízí ubytováným hostům možnost parkování přímo před penzionem.

Načítání trvalo 1.7748 sekund.