+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Blaženky

Klíčová slova: Hotel U Blaženky, ubytovani, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2011

Popis: Tento útulný hotel nabízí nejen ubytování v zeleni, ale i snadné spojení s centrem. V hotelu je vystavená kolekce obrazů známé mladé umělkyně Markéty Vyleťalové. Zde se můžete na některé z obrazů podívat. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Web: u-blazenky.hotel.cz/

Další související informace

čtyřhvězdičkový Hotel Mic

Praha, Praze, 4, okolí, nedaleko, ubytování, hotel – Michael Hotels Prague nabízí 4hvězdičkové hotely pro ubytování v Praze a na Farmě Michael u slapské přehrady nedaleko Prahy. Společnost dále nabízí pronájem konferenčních prostor v Praze, prostory pro školení a další.

Hotel Bojnický vínny dom v Bojnici

hotel, ubytování, Hotel Bojnický vínny dom, – Hotel Bojnický vínny dom sa nachádza v prekrásnom turistickom centre Slovenska, v mestečku Bojnice. Pozývame Vás vychutnať si naše luxusné izby, výbornú reštauráciu, oddýchnuť si vo vínnom wellness, alebo posedieť si pri pohári vína v našej degustačnej miestnosti, ktorá je súčasťou vinotéky. Bojnický vínny dom je spojením tradície, šarmu a nezabudnuteľnej atmosféry. Dovoľte nám postarať sa o Vás.

Načítání trvalo 2.9334 sekund.