+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Černého orla ubyt

Klíčová slova: Hotel,U,Černého,orla,ubytování,Telč,Telc,U,Cerneh

E-mail: Hotel-Telc-U-Cerneho-Orla@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. srpna 2010

Popis: Hotel Černý orel je umístěn na překrásném historickém náměstí Telče, zapsané v roce 1992 do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Komorní prostory pro diskrétní jednání, konferenci či teambuilding, pokud toužíte po romantickém místě své svatební hostiny, nebo jen pro načerpání nové síly, to nabízí tento hotel.

Web: www.hotel-u-cerneho-orla-telc.az-ubytovani.net/

Další související informace

Hotel U Zvonu ubytování Vrchlabí

Hotel,U,Zvonu,ubytování,Vrchlabí,Vrchlabi,ubytovan – K vybavení každého pokoje patří televize se satelitním příjmem, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, vysokorychlostní připojení k internetu, minibar. Komfortní V.I.P. apartmá (40 m²).

Hotel Černá Liška ubytová

Hotel,Černá,Liška,ubytování,Praha,1,Cerna,Liska,u – Prahy, které je na seznamu chráněných památek UNESCO. Nachází se přimo na Staroměstském náměstí v centru Prahy. Svými uličními fasádami se obrací ke kostelu sv. Mikuláše.Hotel Černá Liška hostům poskytne komfortní a luxusní ubytování v centru Prahy s nádherným výhledem na Staroměstské náměstí. Na hotelu Černá Liška je 12 pokojů s celkovou kapacitou 26 lůžek.Ve vybavení pokojů je socialní zařízení v podobě sprchy a toalety, hosté dále v koupelně mohou využít fén. Všechy pokoje jsou klimatizovány a mají satelitní televizor. Dále pak šatní skříň, zrcadlo, psací stůl, telefon s přímou volbou a vysokorychlostní připojení k internetu pomocí LAN.Na pokoji se nachází minibar, který nabízí nealkoholické a alkoholické nápoje, snack Káva/čaj na pokoji. Safe ovládaný klíčem, který poskytne na požádání recepce hotelu.Hotel Černá Liška poskytuje stravování v útulné restauraci v přízemí. Každý z hostů najde svůj koutek pro sebe. V jídelním lístku naávštěvníci naleznou mezinárodní speciality od salátů, těstovin, steaků až po místní speciality. Nechybí ani vína tuzemské a italské produkce, točené pivo a míchané nápoje. Klidné a romantické posezení umocní výhled na Staroměstské náměstí a kostel sv. Mikuláše.

Penzion U kamenné zídky u

Penzion,U,kamenné,zídky,ubytování,Telč,Telc,U,kam – Penzion U kamenné zídky je novostavba v ulici 28. října ve městě Telč. Nabízí po celý rok klidné ubytování přímo v historickém centru města Telče ležícího v překrásné přírodě Českomoravské Vysočiny. Penzion U kamenné zídky nabízí 4 moderně zařízené pokoje. Každý pokoj má svou koupelnu s WC.V okolí se nachází několik kvalitních restaurací s tradiční českou kuchyní, místními specialitami, ale i mezinárodními pochoutkami. Pokud hosté chtějí mají možnost si uvařít ve společné kuchyňce.Telč se rozkládá na území Českomoravské vrchoviny jižním směrem od Jihlavy. Co se týká jeho krajového zařazení, tak náleží kraji Vysočina. Telč je velmi starobylým městem, které bylo založeno již v roce 1315. Právě historické centrum tohoto města je natolik zajímavým místem, že se stalo roku 1970 městskou památkovou rezervací. To, že má centrum města Telč doslova nevyčíslitelnou hodnotu, ještě podtrhuje ten fakt, že bylo vyhlášeno jako součást světového kulturního dědictví UNESCO. Stalo se tak v roce 1992.

Načítání trvalo 0.4429 sekund.