+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Černého orla ubyt

Klíčová slova: Hotel,U,Černého,orla,ubytování,Telč,Telc,U,Cerneh

E-mail: Hotel-Telc-U-Cerneho-Orla@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. srpna 2010

Popis: Hotel Černý orel je umístěn na překrásném historickém náměstí Telče, zapsané v roce 1992 do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Komorní prostory pro diskrétní jednání, konferenci či teambuilding, pokud toužíte po romantickém místě své svatební hostiny, nebo jen pro načerpání nové síly, to nabízí tento hotel.

Web: www.hotel-u-cerneho-orla-telc.az-ubytovani.net/

Další související informace

Hotel U Zvonu ubytování Vrchlabí

Hotel,U,Zvonu,ubytování,Vrchlabí,Vrchlabi,ubytovan – K vybavení každého pokoje patří televize se satelitním příjmem, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, vysokorychlostní připojení k internetu, minibar. Komfortní V.I.P. apartmá (40 m²).

Hotel STAR HOTELS - BENECKO ubytování Jilemnice

Hotel,STAR,HOTELS,-,BENECKO,ubytování,Jilemnice,u – Tříhvězdičkový hotel Star Hotels Benecko má kapacitu 85 lůžek v 25 pokojích. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje, 19 třílůžkových pokojů a 4 apartmány (2 ložnice se šesti lůžky). Všechny pokoje mají vlastní WC, koupelnu

Penzion U kamenné zídky u

Penzion,U,kamenné,zídky,ubytování,Telč,Telc,U,kam – Penzion U kamenné zídky je novostavba v ulici 28. října ve městě Telč. Nabízí po celý rok klidné ubytování přímo v historickém centru města Telče ležícího v překrásné přírodě Českomoravské Vysočiny. Penzion U kamenné zídky nabízí 4 moderně zařízené pokoje. Každý pokoj má svou koupelnu s WC.V okolí se nachází několik kvalitních restaurací s tradiční českou kuchyní, místními specialitami, ale i mezinárodními pochoutkami. Pokud hosté chtějí mají možnost si uvařít ve společné kuchyňce.Telč se rozkládá na území Českomoravské vrchoviny jižním směrem od Jihlavy. Co se týká jeho krajového zařazení, tak náleží kraji Vysočina. Telč je velmi starobylým městem, které bylo založeno již v roce 1315. Právě historické centrum tohoto města je natolik zajímavým místem, že se stalo roku 1970 městskou památkovou rezervací. To, že má centrum města Telč doslova nevyčíslitelnou hodnotu, ještě podtrhuje ten fakt, že bylo vyhlášeno jako součást světového kulturního dědictví UNESCO. Stalo se tak v roce 1992.

Načítání trvalo 0.0877 sekund.