+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel U Červené židle uby

Klíčová slova: Hotel,U,Červené,židle,ubytování,Praha,1-Staré,Měs

E-mail: Hotel-Praha-U-Cervene-Zidle@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2010

Popis: Hotel U červené židle nabízí stylové a pohodlné ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. V každém pokoji je vlastní koupelna (sprchový kout nebo vana), WC, bidet, televizor se satelitním příjmem, telefon, internetová přípojka, lednice a trezor.

Web: www.hotel-u-cervene-zidle-praha-1.rs-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel a Residence U Černé hvězdy ubytování Praha 1-Staré Město

Hotel,a,Residence,U,Černé,hvězdy,ubytování,Praha,1 – Residence U Černé Růže poskytuje velmi luxusní ubytování v sedmi stylově zařízených pokojích. Pokoje jsou rozděleny do dvou dvoulůžkových pokojů a pěti apartmá, z toho každé apartmá je až pro 4/5 osob.

Botel FLORENTINA BOAT uby

Botel,FLORENTINA,BOAT,ubytování,Praha,1-Staré,Měs – MS Florentina poskytuje ubytování v 54 kabinách, každá s oknem, vlastním sociálním zařízením, TV a rádiem, pro celkem 100 cestujících. Naloďte se v Praze a druhý den ráno se probuďte v úplně jiném koutě Čech.

Hotel Černý Slon ubytován

Hotel,Černý,Slon,ubytování,Praha,1-Staré,Město,Pr – Hotel Černý slon se nachází na Praze 1 nedaleko známého Staroměstského náměstí. V tomto hotelu se krásně doplňuje gotická architektura s dnešní dobou. Dům je zanesen do mezinárodního dědictví UNESCO, a jeho historie sahá až do 14. století.

Načítání trvalo 0.0761 sekund.